Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 11 03

D.Sabonis sužaidė geriausią sezono mačą, bet suklydo lemiamoje atakoje

Domantas Sabonis ėmėsi „Sacramento Kings“ (2-5) lyderio vaidmens po to, kai dėl traumos iškrito De'Aaronas Foxas, tačiau puikiai rungtyniavusiam lietuviui nepavyko išplėšti savo komandos pergalės lemiamoje atakoje ketvirtajame kėlinyje.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“/AP nuotr.

„Kings“ svečiuose 107:110 (32:33, 19:20, 25:24, 31:33) nusileido „Miami Heat“ (4-5).

Ypač atkaklių rungtynių, kuriose nė viena komanda neturėjo didesnio nei 7 taškų pranašumo, nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Likus 12,5 sek. „Heat“ žaidėjas Maxas Strusas prasižengė prieš atakavusį D.Sabonį, kuris sumetė abi baudas ir išlygino rezultatą – 107:107.

Tačiau kitoje aikštės pusėje rezultatyviausias mačo žaidėjas Tyleris Herro švystelėjo sudėtingą tritaškį ir likus 1,8 sek. sugrąžino „Heat“ pranašumą – 110:107.

„Kings“ dar turėjo šiek tiek laiko išsigelbėti, bet kamuolį gavęs D.Sabonis prasižengė puolime prieš Bamą Adebayo ir svečiai iš Sakramento patyrė nesėkmę.

D.Sabonis šiame susitikime per 37 minutes pelnė 22 taškus (7/14 dvit., 1/1 trit., 5/7 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, po du sykius suklydo ir prasižengė.

Jam esant aikštėje „Kings“ nusileido oponentams 5 taškų skirtumu.

Tai buvo pirmas kartas šiame sezone, kai D.Sabonis pelnė daugiau negu 20 taškų. Apskritai jo vidurkis siekia 14,7.

Abi komandos žaidė be savo ryškiausių žvaigždžių – D.Foxas praleido mačą dėl kelio sutrenkimo, o „Heat“ vedlys Jimmy Butleris nežaidė dėl klubo skausmų.

Įnirtingose rungtynėse net 12 kartų rezultatas buvo lygus, o 26 sykius komandos keitėsi pirmaujančios vaidmeniu.

Pralaimėjimą po dviejų pergalių iš eilės patyrę „Kings“ Vakarų konferencijoje lieka tryliktoje vietoje tarp penkiolikos komandų.

„Heat“: Tyleris Herro 26 (10/15 dvit., 12 atk. kam.), Kyle'as Lowry 22 (6/7 dvit., 7 rez. perd.), Bamas Adebayo 20 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Maxas Strusas, Gabe'as Vincentas ir Dewayne'as Dedmonas (8 atk. kam.) po 10.

„Kings“: Domantas Sabonis (12 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Kevinas Huerteris (4/9 trit.) po 22, Malikas Monkas 19 (7 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 12 (7 atk. kam.).

Visi praėjusios nakties NBA rezultatai:

„Philadelphia 76ers“ 111:121 „Washington Wizards“

„Cleveland Cavaliers“ 114:113 (po pratęsimo) „Boston Celtics“

„Miami Heat“ 110:107 „Sacramento Kings“ (D.Sabonis 22)

„Portland Trail Blazers“ 106:111 „Memphis Grizzlies“

„Los Angeles Lakers“ 120:117 (po pratęsimo) „New Orleans Pelicans“ (J.Valančiūnas 9)