2019 10 29

D.Sabonis tryško rezultatyvumu, bet „Pacers“ bėdų neišsprendė

Domantas Sabonis buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas, surinko dvigubą dublį, tačiau „Indiana Pacers“ (0-3) ir vėl pralaimėjo. Svečiuose žaidę Nate'o McMilano auklėtiniai 94:96 (25:33, 28:26, 18:19, 23:18) krito prieš „Detroit Pistons“ (2-2). Tai buvo trečiasis Indianapolio komandos pralaimėjimas.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis buvo viena pastebimiausių figūrų aikštėje ir rezultatyviausias rungtynių žaidėjas.

Lietuvis žaidė net 39 minutes, pataikė pirmą sezono tritaškį, surinko 21 tašką (7/16 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 14 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

Tai buvo antras 23-ejų puolėjo dvigubas dublis. Kaip įprasta, jis pradėjo mačą starto penkete.

Visgi didžiąją rungtynių dalį „Pacers“ buvo priversta vytis savo varžovus, o ketvirto kėlinio pradžioje deficitas pasiekė rekordinę 12 taškų žymą. Tuomet iniciatyvos ėmėsi lietuvis.

Svečiai surengė spurtą, kurį užbaigė D.Sabonio taškai su pražanga ir „Pacers“ grįžo į kovą – 81:83.

Visgi rungtynių pabaigoje N.McMilano jaunimas neatsilaikė ir pralaimėjo paskutinių sekundžių dramą.

Po to, kai likus mažiau nei pusei minutės veteranas Derrickas Rose'as išvedė svečius į priekį (95:94), „Pacers“ turėjo net du šansus išsigelbėti.

Iš pradžių netaikliai atakavo Malcolmas Brogdonas, bet D.Sabonis atkovojo kamuolį ir savo ekipai suteikė dar vieną galimybę.

Visgi ir T.J.Warreno tolimas metimas tikslo nepasiekė, o Luke'as Kennardas baudos metimu įtvirtino pergalę.

Indianos komanda Detroito ekipai pralaimėjo antrą sykį per mažiau nei savaitę.

Šį kartą svarbia „Pistons“ pergalės dedamąja tapo puikus atsarginių žaidėjų pasirodymas. Detroito komandos atsarginiai pelnė net 46 taškus, kai „Pacers“ – tik 18.

„Pistons“: Christianas Woodas 19 (12 atk. kam.), Andre Drummondas 18 (18 atk. kam.), Luke‘as Kennardas 14, Bruce‘as Brownas 11, Derrickas Rose‘as 10.

„Pacers“: Domantas Sabonis 21 (14 atk. kam.), T.J. Warrenas 19, Mylesas Turneris 16, Malcolmas Brogdonas 15 (11 rez. perd., 8 atk. kam.).

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?