2021 02 07

Dažniau pro šalį nei į skylę metęs D.Sabonis – rezultatyviausias, bet nusivylęs

Domantas Sabonis buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas, tačiau pataikė prastai ir rungtynes baigė anksčiau laiko, o „Indiana Pacers“ (12-12) namuose po įtemptos kovos 95:103 (20:25, 27:22, 21:28, 27:28) krito prieš „Utah Jazz“ (19-5) komandą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Tai pirmas kartas šį sezoną, kai „Pacers“ pralaimi trejas rungtynes iš eilės.

Pirmą kartą dviženklę persvarą „Jazz“ įgijo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai rezultatas tapo 81:71, bet tada „Pacers“ greitai sumažino atsilikimą spurtu 8:0.

Tuomet į aikštę žengė D.Sabonis, kuris prieš tai aikštę paliko labai nepatenkintas tiek savo pasirodymu, tiek teisėjų sprendimais.

Lietuvis blokavo varžovo metimą, tuomet sumetė baudų metimus ir pataikė dvitaškį – rezultatas tapo lygus 83:83.

Vis tik perlaužti susitikimo nepavyko – „Jazz“ ekipa šventė pergalę Indianapolyje.

D.Sabonis per 34 minutes pelnė 20 taškų, bet pataikė tik 5 dvitaškius iš 15, tikslą pasiekė 2 iš 4 jo tritaškių ir 4 baudų metimai iš 6.

Taip pat lietuvis atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius ir blokavo 2 varžovų metimus.

Aikštę priverstinai puolėjas iš Lietuvos paliko pačioje ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai užsidirbo šeštąją pražangą. Aiškiai susierzinęs Domas sėdo ant suolo ir sviedė rankšluostį į LED ekraną.

Dar vasario 4-ąją D.Sabonis suvertė 33 taškus mače su „Milwaukee Bucks“, bet jau antras rungtynes iš eilės lietuvio metimai dažniau skrieja pro šalį nei į krepšį.

Penktadienį Domas prieš „New Orleans Pelicans“ pataikė vos 3 metimus iš 13-kos, sekmadienį istorija kartojosi.

Į pergalę „Jazz“ vedė 27 taškus pelnęs, 9 kamuolius atkovojęs ir 11 rezultatyvių perdavimų išdalinęs Donovanas Mitchellas.

Rudy Gobertas pelnė 16 taškų ir atkovojo net 16 kamuolių.

„Pacers“: D.Sabonis 20 (5/15 dvit., 2/4 trit., 4/6 baud. met., 9 atk. kam.), D.McDermottas 18, M.Brogdonas 15, J.Lambas 10.

„Jazz“: D.Mitchellas 27 (9 atk. kam., 11 rez. perd.), B.Bogdanovičius 18, J.Clarksonas 17, R.Gobertas 16 (16 atk. kam.).