2019 07 07

Deividas Sirvydis NBA vasaros lygoje gavo 4 minučių šansą

Deividas Sirvydis NBA vasaros lygoje ketvirtojo kėlinio viduryje pašoko nuo „Detroit Pistons“ suolo, tačiau 19-metis lietuvis nespėjo taškais prisidėti prie savo komandos pergalės prieš „Portland Trail Blazers“ 93:73.
Deividas Sirvydis
Deividas Sirvydis / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

36 minutes ant suolo prasėdėjęs 204 cm ūgio puolėjas gavo šansą, kai „Pistons“ triuškino „Trail Blazers“ 24 taškų skirtumu.

Per paskutinę dviejų minučių atkarpą D.Sirvydis paleido porą tolimų metimų, bet jie tikslo nepasiekė.

Iš viso per 4 minutes Vilniaus „Ryto“ atstovas dar atliko 1 rezultatyvų perdavimą buvusiam žalgiriečiui Willui Cherry, kuris tritaškiu įsirašė į savo sąskaitą 6-ąjį tašką.

„Žalgiryje“ prieš 4 metus rungtyniavęs 28-erių gynėjas sulaukė žiūrovų simpatijų už savo energingą žaidimą gynyboje.

„Pistons“ gretose rezultatyviausiai žaidė ukrainietis Svi Michailiukas, surinkęs 18 taškų, 17 pridėjo Bruce'as Brownas (10 rez. perd.).

Pralaimėjusiems Anfernee Simonsas surinko 15 taškų.

„Pistons“ komanda pirmajame vasaros lygos susitikime su kroatais D.Sirvydžiui davė pasireikšti 3,5 minutės, per kurias snaiperis įmetė tritaškį.

„Pistons“ pergalę stebėjo ir pagrindinės komandos vyr. treneris Dwane'as Casey bei ekipos žvaigždė Andre Drummondas, prajuokinęs žiūrovus savo stiliaus pasirinkimu – tapkutėmis ir milžinišku krepšiu.