2021 03 16

Denveryje – smūgis D.Saboniui

Domanto Sabonio atstovaujamas „Indiana Pacers“ (17-21) svečiuose 106:121 (32:32, 24:33, 35:22, 15:34) turėjo pripažinti „Denver Nuggets“ (23-16) ekipos pranašumą, o arti trigubo dublio buvęs lietuvis patyrė smūgį į veidą.

Indianos lyderis per 31 minutę pelnė 10 taškų (5/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 9 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Viename rungtynių epizode D.Sabonis nemaloniai „sugėrė“ Michaelo Porterio smūgį alkūne į veidą, kurį laiką gulėjo ant parketo, tačiau tęsė rungtynes.

„Scanpix“ nuotr./Domantas Sabonis

Maža to, mačo pabaigoje lietuvis apsižodžiavo su vyriausiuoju treneriu Nate'u Bjorkgrenu ir pats savo noru sėdo ant suolo likus žaisti trims minutėms – gerokai anksčiau nei kiti „Pacers“ starto penketo nariai.

Tiesa, tuo metu „Nuggets“ persvara klausimų jau nekėlė.

Svečiams mačas klostėsi sunkiai. Jau antrajame kėlinyje jie krito į duobę ir „Nuggets“ įgijo dvidešimties taškų pranašumą (57:37).

Iš jos „Pacers“ ekipa išsiropštė trečiajame kėlinyje, kai netgi buvo išsiveržusi į priekį, tačiau ketvirtajame kėlinyje gavo dar vieną smūgį žemiau juostos.

„Nuggets“ žvaigždė Nikola Jokičius per 34 minutes pelnė 32 taškus (9/21 dvitaškio, 2/4 tritaškių, 8/10 baudų), atkovojo 14 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Pacers“ stipriai pralaimėjo kovą po krepšiais – 39:54.

Per keturis pastaruosius mačus Indianos komanda laimėjo vos kartą ir Rytuose yra dešimta.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 24 (6 atk. kam.), Justinas Holiday‘us 19, Carisas LeVertas 17, Dougas McDermottas 12, Domantas Sabonis 10 (9 atk. kam., 10 rez. perd.), Mylesas Turneris 8 (9 atk. kam., 5 bl.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 32 (14 atk. kam., 5 rez. perd.), Michaelas Porteris (8 atk. kam.) ir Willas Bartonas po 20, JaMychalas Greenas ir Jamalas Murray‘us (6 atk. kam., 8 rez. perd.) po 16.