2021 02 12

Detroite – D.Sabonio siautėjimas ir kelios brangios D.Sirvydžio minutės

NBA lygoje įvyko pirmoji šį sezoną „lietuviška“ akistata. Domanto Sabonio vedamas „Indiana Pacers“ (13-13) klubas svečiuose 111:95 (28:19, 24:33, 30:18, 29:25) pranoko „Detroit Pistons“ (6-19) su keletą minučių gavusiu Deividu Sirvydžiu.

D.Sabonis tradiciškai buvo viena svarbiausių mačo figūrų ir per 38 minutes surinko 26 taškus (7/10 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 6/7 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei sykį suklydo.

Lietuvis buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas.

Tuo tarpu, jo tautietis „Pistons“ naujokas D.Sirvydis gavo tik epizodinį vaidmenį – per nepilnas dvi minutes spėjo atlikti rezultatyvų perdavimą ir į krepšį nemetė.

Tai buvo tik ketvirtas lietuvio mačas NBA lygoje ir daugiausiai laiko (1 min. 39 sek.) ant parketo, kurį kol kas jam skyrė „Pistons“ strategas Dwane'as Casey. Vilnietis taškų stipriausioje planetos krepšinio lygoje dar nėra pelnęs.

Dviejų Rytų konferencijos ekipų akistatoje svečiai tvirtai iniciatyvą perėmė ketvirtajame kėlinyje, o pirmavo nuo trečiojo ketvirčio vidurio.

Laimėti Detroite „Pacers“ stipriai padėjo solidus pataikymas iš toli – tikslą pasiekė net 14 tritaškių iš 31 (45 proc.).

Detroito komanda ties šiuo žaidimo komponentu kaip tik strigo – 5 iš 28 (18 proc.).

„Pistons“: Joshas Jacksonas 18, Isaiah Stewartas 17, Blake‘as Griffinas 16, Saddiqas Bey 10.

„Pacers“: Domantas Sabonis 26 (8 rez. perd., 8 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 18 (9 atk. kam.), Jeremy Lambas 17, Mylesas Turneris 14 (8 atk. kam.), Justinas Holiday 11.