2019 03 30

Domantą Sabonį su kompanija pražudė pergalingas Kyrie Irvingo metimas

„Indiana Pacers“ (45-31) klubo viešnagė Bostone nebuvo sėkminga. Domanto Sabonio atstovaujamas Indianapolio klubas po įtemptos kovos 112:114 (25:35, 35:28, 31:26, 21:25) krito prieš „Celtics“ (45-31).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Domantas Sabonis šiame mače per 21 minutę pelnė 11 taškų (3/7 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, dukart suklydo ir 5 kartus pažeidė taisykles. Lietuviui būnant aikštėje „Pacers“ pelnė 4 taškais daugiau nei varžovai.

Antrajame kėlinyje D.Sabonis puikiai iškišo perdavimą viena ranka po krepšiu kertančiam Dougui McDerottui, kuris pelnė taškus.

Pergalę Bostono komandai išplėšė Kyrie Irvingas, pataikęs lemiamą dvitaškį, kai laikrodis rodė 0,5 sekundės.

Po šios pergalės Bostono ekipa pakilo į ketvirtąją Rytų konferencijos vietą Šiuo metu „Pacers“ ir „Celtics“ komandos yra iškovojusios po 45 pergales ir patyrusios po 31 pralaimėjimą.

Iš viso pergalę išplėšęs K.Irvingas pelnė 30 taškų ir išdalino 5 perdavimus. Jis per paskutines septynerias rungtynes bent 30 taškų pelnė šešis kartus.

Jei reguliarusis sezonas taip ir pasibaigtų, būtent šios komandos susitiktų pirmajame atkrintamųjų varžybų etape.

Ir Indianapolio, ir Bostono ekipos penkias iš paskutinių šešių savo rungtynių žais prieš atkrintamųjų kalibro varžovus.

„Celtics“: K.Irvingas 30, A.Horfordas 19, J.Brownas 16, A.Baynesas 13 (13 atk. kam.).

„Pacers“: B.Bogdanovičius 27, T.Youngas 18 (9 atk. kam.), M.Turneris 15 (11 atk. kam.), D.Collisonas (7 rez. perd.) ir T.J.Leafas po 12, D.Sabonis 11 (8 atk. kam.).