Domantas Sabonis pasiekė trigubą dublį, tik ne tokį, apie kurį svajoja

Domantas Sabonis rinko įspūdingus skaičius praėjusią NBA naktį – ir teigiamus, ir neigiamus.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

„Sacramento Kings“ krepšininkai (19-13) buvo sugelti „Charlotte Hornets“ komandos (8-24) NBA rungtynėse antradienį.

Šarlotės ekipa prieš tai skaičiavo 11 pralaimėjimų seriją, užima tik tryliktą vietą Rytuose, bet Sakramente netikėtai įveikė šeimininkus 111:104.

Penktą vietą Vakarų konferencijoje užimančių „Kings“ neišgelbėjo įspūdingai žaidęs Domantas Sabonis.

Lietuvis pelnė 23 taškus ir atkovojo 19 kamuolių, taip pasiekęs 15 dvigubą dublį iš eilės – tokiu būdu Domantas susilygino su NBA šio sezono rekordu.

Tačiau D.Sabonis pasiekė ir dar vieną dviženklį skaičių – jis padarė 11 klaidų, gausiai papildydamas bendrą Sakramento komandos klaidų skaičių – 21 – tiek kamuolių šį sezoną „Kings“ per rungtynes dar nebuvo praradę.

„Suklysti 21 kartą, ypač, kai klaidos nebuvo išprovokuotos, – tai tiesiog atėmė iš mūsų galimybes pelnyti taškus“, – sakė „Kings“ treneris Mike'as Brownas.

Per 35 minutes D.Sabonis mače pataikė 10 iš 20 dvitaškių, vienintelį tritaškį, prametė baudą, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus prasižengė.

„Kings“ komandai 30 taškų penė De'Aaronas Foxas, iš jų 12 surinkęs per ketvirtą kėlinį.

Bet ir „Hornets“ turėjo savo lyderį. Terry Rozieras pelnė 34 taškus, iš jų 14 per paskutinį mačo ketvirtį.

„Nenorėjau sėdėti ir žiūrėti, kaip mano vaikinai kovoja ir eina į karą, – sakė T.Rozieras. – Pasakiau treneriui (Steve'ui Cliffordui), kad negalėjau žaisti dieną prieš tai, bet šiandien eisiu ir padarysiu viską, ką galiu.“

„Hornets“: Terry Rozieras 34, Milesas Bridgesas 27, P.J.Washingtonas 17;

„Kings“: De'Aaronas Foxas 30, Domantas Sabonis 23 (19 atk. kam.), Chrisas Duarte 12.