Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2021 11 04

Domanto Sabonio problemos komandai kojos nepakišo – „Pacers“ laimėjo namuose

Domantas Sabonis visas rungtynes turėjo problemų dėl pražangų, galiausiai baigė susitikimą anksčiau laiko, tačiau „Indiana Pacers“ (3-6) namuose 111:98 (36:22, 23:28, 21:25, 31:23) nukovė „New York Knicks“ komandą (5-3).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis ant parketo praleido 34 minutes, per kurias pelnė 10 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

Mačą anksčiau lietuvis baigė dėl šešių asmeninių pražangų.

Kai Domantas buvo aikštėje, „Pacers“ atkarpas laimėjo 15 taškų skirtumu.

Milesas Turneris pataikė net septynis tolimus metimus ir pasiekė karjeros rekordą. Iš viso aukštaūgis surinko 25 taškus ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

Carisas LeVertas pridėjo 21 tašką Indianapolio klubui, kuris rungtynes namuose pradėjo sėkmingiau ir nė karto neatsiliko nuo varžovų per visas 48 žaidimo minutes.

„Mylesas buvo nuostabus, – komandos draugą gyrė C.LeVertas. – Jis blokavo tris metimus, gynėsi puikiai po išsikeitimų. Nežinau, ar žaistume taip gerai, nežinau, ar būtume laimėję be Myleso.“

„Knicks“ komandai RJ Barrettas surinko 23 taškus, Julius Randle'as pridėjo 18 taškų ir atkovojo 14 kamuolių. 83:85 – tokiu atstumu arčiausiai Niujorko komanda buvo priartėjusi prie aikštės šeimininkų, bet „Pacers“ kelissyk užpuolė be atsako ir toliau kontroliavo eigą.

„Pacers“ kitas rungtynes žais penktadienį išvykoje prieš „Portland Trail Blazers“.

„Pacers“: M.Turneris 25 (13 atk. kam.), C.LeVertas 21, M.Brogdonas 17, T.Craigas 12, D.Sabonis ir C.Duarte po 10.

„Knicks“: R.Barrettas 23, J.Randle'as 18 (14 atk. kam.), E.Fournier 14, D.Rose'as 13, A.Burksas 10.