Domanto Sabonio triuškinantis dėjimas išplėšė „Kings“ pergalę Kalifornijos derbyje

Domantas Sabonis sužaidė puikias rungtynes, o jo atstovaujamas „Sacramento Kings“ (25-18) išvykoje dviejų Kalifornijos komandų mūšyje 134:133 (40:32, 35:40, 29:29, 30:32) nugalėjo „Golden State Warriors“ (19-23).

D.Sabonis buvo visai netoli eilinio trigubo dublio. Lietuvis per 35 minutes pelnė 18 taškų (6/9 dvit., 2/2 trit.), atliko 13 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 kamuolius, blokavo metimą, 3 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Lietuviui būnant aikštėje „Kings“ pelnė 8 taškais daugiau nei varžovai.

Domantas pelnė svarbiausius taškus šiose rungtynėse – jis, likus 22 sek., sukrovė kamuolį iš viršaus ir persvėrė rezultatą 134:133.

Vėliau po minutės pertraukėlės Jonathanas Kuminga gavo bloką nuo Harrisono Barneso, Kevinas Huerteris prametė abu baudų metimus.

Paskutinei atakai „Warriors“ turėjo 12 sek., tačiau Stephenas Curry prarado kamuolį.

Įspūdingas rungtynes sužaidė Sakramento komandos puolėjas H.Barneses – jis suvertė net 39 taškus ir buvo ryškiausias rungtynių žaidėjas.

De'Aaronas Foxas nugalėtojams pridėjo 29 taškus.

„Warriors“ ekipai 33 taškus rinko 6/14 tritaškių pataikęs S.Curry, J.Cuminga pridėjo 31 tašką.

„Warriors“: S.Curry 33 (6/14 trit.), J.Kuminga 31, A.Wigginsas 17, K.Thompsonas 16, D.Šaričius 14.

„Kings“: H.Barnesas 39, D.Foxas 29, D.Sabonis 18 (13 rez. perd., 8 atk. kam.), K.Murray 14, K.Heurteris 12 (10 atk. kam.).