Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Domantui Saboniui – „Kings“ trenerio pastabos dėl lemiamų pražangų

Domantas Sabonis rinko įspūdingus skaičius puolime, tačiau būtent jis rungtynių pabaigoje dusyk pažeidė taisykles, o tašku pirmavusi „Sacramento Kings“ (0-1) naująjį sezoną pradėjo apmaudžiu pralaimėjimu namuose.
Mike'as Brownas ir Domantas Sabonis
Mike'as Brownas ir Domantas Sabonis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Mike'o Browno auklėtiniai 115:117 nusileido „Minnesota Timberwolves“ (1-1) ekipai.

Prasidėjus paskutinei minutei „Karaliai“ turėjo vieno taško persvarą (115:114), bet D.Sabonis tuomet prasižengė prieš Rudy Gobertą.

Prancūzas įmetė vieną baudą iš dviejų ir išlygino rezultatą, likus žaisti 38 sekundėms.

„Kings“ ataka nepavyko – De'Aarono Foxo metimas skriejo pro šalį, o kitoje pusėje iniciatyvos ėmėsi „Timberwolves“ lyderis Anthony Edwardsas.

„Scanpix“/AP nuotr./Domanto Sabonio pražanga prieš Anthony Edwardsą

Lengvai įveikęs kitus „Kings“ gynėjus, po krepšiu jis sutiko D.Sabonį, kuris neišlaikė iškeltų rankų ir kepštelėjo varžovui.

Teisėjų švilpukas nuaidėjo, A.Edwardsas šaltakraujiškai realizavo baudų metimus, palikdamas žaisti vos 2,1 sek. (115:117).

„Kings“ paprašė minutės pertraukėlės, Keeganas Murray paleido sudėtingą tritaškį, bet į krepšį jis neįkrito.

„Epizode prieš R.Gobertą, Domantas gynėsi rankomis į priekį. Prieš tokį žaidėją, kaip R.Gobertas, turime gintis iškėlę rankas į viršų. Nėra prasmės tiesti jas į priekį, ypač dėl to, kad R.Gobertas tuo metu dar buvo praradęs ir pusiausvyrą“, – sakė „Kings“ strategas Mike'as Brownas.

ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./Mike'as Brownas ir Domantas Sabonis

„Antrajame epizode, gynyboje prieš A.Edwardsą, atrodė, kad D.Sabonis užsiėmė gerą poziciją, kad varžovui teks atlikti sudėtingą metimą, bet D.Sabonis palietė jo ranką“, – tęsė M.Brownas.

„Mes kartojame savo žaidėjams, kad tokiose situacijose į priekį turime eiti ne rankomis, o krūtine. Jei varžovas pataikys – susigyvensime. D.Sabonis tikrai patobulės“, – papildė „Kings“ strategas.

Lietuvis žaidė 38 minutes, per kurias įmetė 24 taškus (5/9 dvit., 3/4 trit., 5/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, po 4 sykius suklydo ir pažeidė taisykles.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?