2020 08 22

Dvigubas dūris „Mavericks“ ekipai: pralaimėjimas ir L.Dončičiaus trauma

Luka Dončičius patyrė traumą, o „Dallas Mavericks“ 122:130 (23:23, 31:45, 31:34, 37:28) krito prieš „Los Angeles Clippers“ komandą, kuri serijoje išsiveržė į priekį 2-1.
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

L.Dončičius trečiajame kėlinyje pasisuko čiurną ir dėl to slovėnui gali tekti praleisti kitas rungtynes.

Beje, jis dar spėjo surinkti trigubą dublį: pelnė 13 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir išdalino 10 perdavimų.

Treneris Rickas Carlisle'as sakė, kad L.Dončičiui šeštadienį bus atlikti tyrimai.

Nugalėtojams Kawhi Leonardas surinko 36 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir išdalino 8 rezultatyvius perdavimus.

„Mes išėjome su daugiau energijos jau nuo pačios rungtynių pradžios. Praėjusias rungtynes varžovai laimėjo jau pirmajame kėlinyje“, – pasakojo K.Leonardas.

„Mavs“ ketvirtajame kėlinyje priartėjo prie varžovų per 8 taškus, tačiau tuomet K.Leonardas smeigė tritaškį, kitoje atakoje pridėjo dėjimą ir „Clippers“ vėl atsiplėšė.

Dalaso ekipai Kristapas Porzingis pelnė 34 taškus ir atkovojo 13 kamuolių. Sethas Curry ir Timas Hardaway'us pridėjo po 22.

„Mavericks“: K.Porzingis 34 (13 atk. kam.), T.Hardaway ir S.Curry 22, L.Dončičius 13 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), D.Finney-Smithas 11, T.Burke'as 10.

„Clippers“: K.Leonardas 36 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), L.Shametas 18, I.Zubacas 15, M.Morrisas 14, M.Harrellas 13, P.George'as 11 (9 atk. kam.), L.Williamsas 10.