2022 02 17

Emocijų uraganas: tritaškis su sirena lėmė „Nuggets“ triumfą „Warriors“ tvirtovėje

Monte Morrisas įsmeigė tritaškį su sirena ir atnešė „Denver Nuggets“ (33-25) ekipai pergalę 117:116 (25:33, 29:30, 24:23, 39:30) išvykoje prieš „Golden State Warriors“ (42-17).
Monte Morrisas
Monte Morrisas / „Scanpix“ nuotr.

113:106 priekyje buvo „Warriors“, likus žaisti pustrečios minutės, bet „Nuggets“ greitai priartėjo prie varžovų.

M.Morrisas išvedė Denverio komandą į priekį dvitaškiu, likus žaisti 14,9 sek. iki kėlinio pabaigoje, o Stephenas Curry pataikė dviejų taškų vertės metimą su pražanga, kai laikrodis rodė likusias 5,9 sek.

Ir vis dėlto paskutinį žodį tarė M.Morrisas, įkrėtęs puikų tritaškį po Nikolos Jokičiaus rezultatyvaus perdavimo.

N.Jokičius pelnė net 35 taškus ir atkovojo 17 kamuolių, ši pergalė buvo trečioji iš eilės „Nuggets“ ekipai.

M.Morrisas neslėpė, kad paskutinioji ataka buvo konstruojama būtent aukštaūgiui iš Serbijos.

„Nikola manimi pasitikėjo, tai daug reiškia. Toks MVP atiduoda tau kamuolį tokiame epizode. Pataikiau. Tai metimas, ties kuriuo daug dirbu“, – sakė M.Morrisas.

S.Curry pelnė 25 taškus ir buvo rezultatyviausias šeimininkų gretose.

„Warriors“: S.Curry 25 (1/7 trit.), K.Thompsonas 16, J.Poole'as 15, K.Looney 13, G.Paytonas ir J.Kuminga po 12, O.Porteris 10.

„Nuggets“: N.Jokičius 35 (17 atk. kam., 8 rez. perd.), B.Forbesas 22, M.Morrisas 13, A.Gordonas ir A.Riversas po 10.