2019 05 16

Fantastiškai finišavusi „Bucks“ konferencijos finalo starte atėmė pergalę iš „Raptors“

Beveik visas rungtynes varžovams už nugaros buvusi „Milwaukee Bucks“ ekipa sužaidė puikų ketvirtąjį kėlinį ir Rytų konferencijos finalo seriją pradėjo pergale 108:100 (23:34, 28:25, 25:24, 32:17) prieš „Toronto Raptors“ klubą.
Brookas Lopezas
Brookas Lopezas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Geriausią pergalių ir pralaimėjimų balansą reguliariajame sezone turėjusi Milvokio komanda rado raktą į pergalę lemiamu rungtynių metu.

Brookas Lopezas iš viso surinko 29 taškus – daugiausiai savo atkrintamųjų istorijoje, o net 13 iš tų taškų pelnė per lemiamą ketvirtį.

Giannis Antetokounmpo surinko 24 taškus.

Rungtynes „Bucks“ uždarė spurtu 10:0 ir sudavė smūgį „Raptors“ komandai, prametusiai paskutinius 8 savo metimus.

Vienu metu Toronto komanda pirmavo 83:76 lemiamame kėlinyje.

„Manau, kad tai pasako apie mūsų komandos charakterį,– sakė „Bucks“ treneris Mike'as Budenholzeris. – Jie tiesiog laikėsi. Jaučiu, kad taip jau vyksta atkrintamosios. Tu jauti, kad, jei laikysiesi plano, galiausiai nutiks geri dalykai.“

„Visiškas komandos nuopelnas“, – trumpai rungtynes apibūdino rezultatyviausias „Bucks“ žaidėjas B.Lopezas.

Kawhi Leonardas pralaimėjusiems pelnė 31 tašką, Kyle'as Lowry surinko 30 taškų.

Beje, K.Lowry ketvirtajame kėlinyje pataikė 5 metimus iš 7, o jo komandos draugai pro šoną sviedė visus 15.

„Ketvirtajame kėlinyje jie mus nužudė, – konstatavo K.Lowry. – Jie apžaidė mus ketvirtajame kėlinyje. Jie tapo agresyvesni, pataikė svarbius metimus. Užknisa taip pralaimėti, tačiau turime savo progą ir turime iš to pasimokyti.“

Iš viso šiose rungtynėse Milvokio ekipa atsilikinėjo 37 minutes.

„Bucks“: B.Lopezas 29 (11 atk. kam.), G.Antetokounmpo 24 (14 atk. kam.), M.Brogdonas 15, N.Mirotičius 13, K.Middletonas 11 (11 atk. kam.).

„Raptors“: K.Leonardas 31 (9 atk. kam.), K.Lowry 30 (8 atk. kam.), P.Siakamas 15, M.Gasolis (12 atk. kam.), D.Greenas ir N.Powelas po 6.