2021 05 27

Fantastiško J.Moranto nepakako: JV su kompanija krito Jutoje

Geriausią NBA reguliariojo sezono komandą savo kelyje sutikę „grizliai“ kinkų nedrebina. Antrosiose serijos rungtynėse Jonas Valančiūnas su kompanija vėl kovojo iki pabaigos, tačiau šįkart „Memphis Grizzlies“ krito prieš „Utah Jazz“ 129:141 (27:36, 27:38, 43:29, 32:38).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių dabar rezultatas lygus 1-1, o trečiosios rungtynės jau bus žaidžiamos ne Jutoje, o Memfyje.

J.Valančiūnas per 30 minučių pelnė 18 taškų (7/11 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atiko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Nors komanda pralaimėjo, tačiau, kai JV buvo aikštėje, „Grizzlies“ atkarpas laimėjo 5 taškais.

Per pertrauką „Jazz“ pirmavo jau 74:54, bet „grizliai“ rankų nesudėjo ir spurtavo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo net 43:29. Vis dėlto rimčiau kabintis į pergalę šeimininkai neleido.

Dabar serijos rezultatas yra lygus 1-1, o trečiosios rungtynės vyks Memfyje.

Neįtikėtinas rungtynes sužaidė „Grizzlies“ gynėjas Ja Morantas, kuris suvertė net 47 taškus (13/19 dvit., 2/7 trit., 15/20 baud. met.) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams Donovanas Mitchellas pelnė 25 taškus, Rudy Gobertas pasižymėjo 21 tašku ir 13 atkovotų kamuolių.

„Jazz“: D.Mitchellas 25, R.Gobertas 21 (13 atk. kam.), M.Conley 20 (15 rez. perd.).

„Grizzlies“: J.Morantas 47, D.Brooksas 23, J.Valančiūnas 18, J.Jacksonas 16.