Fantastiškoje L.Jameso ir S.Curry akistatoje – „Lakers“ pergalė po dviejų pratęsimų

27:26 – tokiu rezultatu „Los Angeles Lakers“ (24-23) laimėjo abu pratęsimus ir išvykoje 145:144 (33:30, 35:33, 23:36, 27:19, 27:26) įveikė „Golden State Warriors“ (19-24) ekipą.

Abiejų komandų lyderiai buvo fantastiški. LeBronas Jamesas per 48 minutes pelnė 36 taškus (12/21 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 20 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Tai rezultatyviausias Karaliaus pasirodymas šiais kalendoriniais metais. 12 taškų L.Jamesas pelnė pratęsimų metu. Jis surinko trečią sezono ir 110-ą karjeros trigubą dublį.

Be to, pergalę ir nulėmė du L.Jameso tikslūs baudų metimai iki antrojo pratęsimo pabaigos likus 1,2 sek.

Du pratęsimai „Warriors“ leido sužaisti rezultatyviausias sezono rungtynes. Stephenas Curry surinko 46 taškus (8/14 dvit., 9/21 trit., 3/3 baud.) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Įdomu tai, kad Draymondui Greenui pritrūko dviejų taškų iki trigubo dublio – jis atkovojo 14 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, bet pelnė 8 taškus.

„Warriors“: Stephenas Curry 46, Klay Thompsonas 24, Jonathanas Kuminga ir Andrew Wigginsas po 22.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 36, Anthony Davisas 29 (13 atk. kam.), D'Angelo Russellas 28.