Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA
2019 12 31

G.Antetokounmpo sugrįžimas pažymėtas „Bucks“ pergale

Po dviejų rungtynių pertraukos į aikštę sugrįžęs Giannis Antetokounmpo buvo naudingas, o „Milwaukee Bucks“ išvykoje 123:102 (31:20, 24:32, 40:25, 28:25) nugalėjo „Chicago Bulls“ ekipą.
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Graikas surinko 23 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

G.Antetokounmpo, kuris yra antras lygoje pagal pelnomus taškus (vid. 30,5 tšk.), žaidė tik 27 minutes. Į aikštę jis nežengė ir antrojoje ketvirtojo kėlinio pusėje.

Khrisas Middletonas nugalėtojams surinko 25 taškus, Erickas Bledsoe pelnė 15 taškų per vos 16 minučių. Pastarasis buvo praleidęs paskutines aštuonerias rungtynes.

„Bucks“ dabar turi 30 pergalių ir 5 pralaimėjimus – tai geriausias santykis lygoje.

Milvokio krepšininkai iš karto truktelėjo į priekį, nes „Bulls“ prametė pirmus šešis savo metimus.

Tačiau vėliau Čikagos ekipa pabudo ir ėmė pataikyti tritaškius. 8 iš 14 sušveitę „buliai“, likus žaisti keletą minučių iki pertraukos, išsiveržė į priekį 52:51.

Tačiau „Bulls“ viltys pateikti staigmeną buvo sumaltos į miltus trečiajame kėlinyje, kurį „Bucks“ pradėjo spurtu 17:4. Nuo tada svečių pranašumas tik dar padidėjo.

„Bulls“: Z.LaVine'as 19, L.Markkanenas ir C.White'as po 18, W.Carteris (11 atk. kam.) ir T.Satoransky po 10.

„Bucks“: K.Middletonas 25, G.Antetokounmpo 23 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), E.Bledsoe 15, E.Ilyasova 14 (11 atk. kam.).