G lygoje – puolime sprogęs I.Brazdeikis ir solidus A.Kulboka

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku ant NBA G lygos parketo pasirodė du lietuviai – Ignas Brazdeikis ir Arnoldas Kulboka.
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / „Scanpix“ nuotr.

„Iggy“ sužaidė tiesiog nuostabias rungtynes puolime, tačiau puolėjo atstovaujama „Lakeland Magic“ (2-9) po dramatiškos kovos 121:123 (34:32, 25:26, 24:29, 23:36) nusileido „Long Island Nets“ (6-6).

36 minutes ant parketo praleidęs I.Brazdeikis rungtyniavo nesustabdomai – pelnė 26 taškus (7/12 dvit., 4/9 trit., 0/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Ryškiau už lietuvį „Magic“ gretose pasirodė Admiralas Schofieldas – 32 taškai ir 10 atkovotų kamuolių.

Nugalėtojų ekipai net 36 taškus suvertė Craigas Randallas II.

Pergale šeštadienį pasidžiaugti galėjo kitas lietuvis Arnoldas Kulboka, kurio „Greensboro Swarm“ (4-4) 115:108 (24:22, 23:22, 32:32, 36:32) palaužė „Wisconsin Herd“ (6-4).

Snaiperis per 29 minutes prie pergalės prisidėjo 11 taškų (2/6 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud.), 7 atkovotais kamuoliais ir 3 rezultatyviais perdavimais.

31 tašką nugalėtojams surinko Joe Chealey (11 rez. perd.), 22 - D.J.Cartonas, 20 - Jalenas Crutcheris, 13 - Kai Jonesas (17 atk. kam.).

Svečiams 25 taškus pelnė ir 10 kamuolių atkovojo Rayjonas Tuckeris.