2016 11 12

Galingas Jono Valančiūno sugrįžimas – buvo arti dvigubo dublio

Jono Valančiūno „Toronto Raptors“ (6-2) svečiuose 113:111 (28:27, 30:17, 21:38, 34:29) nugalėjo „Charlotte Hornets“ (6-2) ekipą ir šventė šeštą pergalę šiame sezone.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis į aikštę sugrįžo po priverstinės pertraukos, kai dėl skaudančio kelio praleido dvejas rungtynes.

Atsigavęs J.Valančiūnas buvo arti dvigubo dublio – per 20 minučių pelnė 12 taškų (5/8 dvitašk., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, perėmė du kamuolius, blokavo metimą ir dukart prasižengė.

Kanados klubo pergalę užtikrino nuostabiai šiame sezone žaidžiantis DeMaras DeRozanas, kuris pelnė 34 taškus. Prieš šias rungtynes krepšininkas vidutiniškai šiame sezone rinko po 34,1 taško.

Per aštuonerias šio sezono rungtynes D.DeRozanas net septynis kartus pelnė bent 30 taškų per rungtynes.

Jis stipriai prisidėjo prie to, kad svečiai ketvirtajame kėlinyje panaikino 10 taškų deficitą ir išsivežė pergalę.

Šarlotės ekipoje nesustabdomas buvo Kemba Walkeris, pelnęs net 40 taškų ir pataikęs septynis tritaškius. Jis taip pat atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Raptors“ nutraukė keturių „Hornets“ pergalių seriją.

„Hornets“: K.Walkeris 40, N.Batumas 18, C.Zelleris 12, R.Hibbertas ir M.Williamsas po 10.

„Raptors“: D.DeRozanas 34, K.Lowry 19, J.Valančiūnas ir C.Josephas po 12, L.Nogueira ir D.Carrollas po 10.