2021 12 31

Geriausios I.Brazdeikio sezono rungtynės nublanko prieš Giannio siautulį

Daugiausiai laiko aikštelėje šį sezoną gavęs Ignas Brazdeikis pasinaudojo šansu ir sužaidė geriausias sezono rungtynes, bet to buvo negana to atstovaujamai „Orlando Magic“ (7-29) komandai, kuri namuose 118:136 (24:32, 27:31, 34:33, 33:40) nusileido NBA čempionams „Milwaukee Bucks“ (24-13) krepšininkams.
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / „Scanpix“ nuotr.

I.Brazdeikis šiose rungtynėse kilo nuo suolo ir žaidė daugiau nei 21 minutę, per kurią pelnė 9 taškus (3/3 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir dukart prasižengė.

Iki tol šį sezoną daugiausiai ant parketo Iggy buvo praleidęs 19 minučių, o jo rezultatyvumo rekordas siekė 6 taškus.

Asmeninius karjeros rekordus Lietuvos pilietybę turintis žaidėjas fiksavo praėjusiame sezone, kai pasirašęs sutartį su „Magic“ vieneriose rungtynėse žaidė net 35 minutes, o kitose sukratė 21 tašką.

Nors I.Brazdeikis žaidė geriausią sezono mačą, Orlande ryškiausiai žibėjo ne jo, o kito europiečio žvaigždė.

Giannis Antetokounmpo vedė „Bucks“ link pergalės sužaisdamas monstriškai: puolėjo sąskaitoje 33 taškai (12/18 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai ir 2 blokai.

Tai jau vienuoliktas kartas šiame sezone, kai graikas peržengė 30 taškų ribą.

„Bucks“ po šios pergalės sutvirtino savo pozicijas trečioje Rytų konferencijos vietoje. „Magic“ yra priešpaskutiniai keturiolikti.

„Magic“: Franzas Wagneris 20, Moritzas Wagneris 19 (1/8 trit.), Gary Harrisas 17, RJ Hamptonas 15, Wendellis Carteris 14 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Timas Frazieris 13.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 33 (12/18 dvit., 12 atk. kam., 5 rez. perd.), Jrue Holiday 25 (7 rez. perd.), Khrisas Middletonas 22 (6 rez. perd.), DeMarcusas Cousinsas 15, Wesley Matthewsas ir Donte DiVincenzo (9 atk. kam.) po 11.