2023 02 10

Giannis Antetokounmpo Los Andžele surengė žvėrišką pasirodymą

„Milwaukee Bucks“ (38-17) toliau demonstruoja puikią formą ir svečiuose 115:106 (26:31, 24:27, 38:23, 27:25) palaužė „Los Angeles Lakers“ (25-31) ekipą.
 Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Giannis Antetokounmpo surengė įspūdingą pasirodymą ir per 36 minutes įmetė 38 taškus (13/19 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 9/13 baudų), sugriebė 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 2 klaidas, prasižengė 3 kartus.

Šeimininkai šį mačą žaidė be čiurnos traumą besigydančios ryškiausios savo žvaigždės LeBrono Jameso, bet krito tik ketvirtajame kėlinyje, kai pralaimėjo lemiamą atkarpą 0:10.

„Bucks“ laimėjo devintą kartą iš eilės ir Rytuose atsilieka tik nuo „Boston Celtics“ ekipos.

„Lakers“ tai buvo trečia nesėkmė paeiliui. Vakaruose Los Andželo klubas yra tryliktas ir lenkia vos du klubus.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 38 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Khrisas Middletonas 22, Jrue Holiday 18, Graysonas Allenas 12.

„Lakers“: Dennisas Schroderas 25, Anthony Davisas 23, Austinas Reavesas 18, Lonnie Walkeris 15, Troy Brownas 11.