2020 09 05

Giannis su kompanija – ant bedugnės krašto: „Heat“ trečią kartą sudorojo „Bucks“

Giannio Antetokounmpo atstovaujamas „Milwaukee Bucks“ klubas atsidūrė ties iškritimo riba, mat jau trečią kartą iš eilės Rytų konferencijos pusfinalyje pralaimėjo „Miami Heat“ ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-3.
„Milwaukee Bucks“ – „Miami Heat“
„Milwaukee Bucks“ – „Miami Heat“ / „Scanpix“ nuotr.

Trečiąjį mačą „Heat“ po puikaus ketvirtojo kėlinio laimėjo 115:100 (29:30, 21:27, 25:30, 40:13).

Majamio vyrai ir vėl tai padarė – jie įkrėtė į kailį geriausiai reguliariojo sezono NBA komandai ir pastūmė ją į raudonąją zoną.

Jimmy Butleris 17 iš savo 30-ties taškų pelnė ketvirtajame kėlinyje, kuriame „Heat“ uždominavo savo varžovus 40:13. Tai didžiausias ketvirtojo kėlinio skirtumas NBA istorijoje.

Įdomiame epizode svarbiu momentu J.Butleris pelnė taškus per G.Antetokounmpo, atsisuko į varžovų atsarginių suolą ir pareiškė, kad graikas negali jo uždengti.

„Ne, aš nesu nustebęs, – po susitikimo kalbėjo J.Butleris. – Manau, kad visi kiti pasaulyje galėtų būti nustebę. Tačiau ne mes. Ne tada, kai vilki „Heat“ marškinėlius ar esi treneris, organizacijos dalis, jei bent kažkiek iš vidaus matei, ką mes darėme visus metus. Tuomet tavęs tai nestebina.“

Jokia NBA komanda istorijoje nėra laimėjusi serijos, kurioje atsiliko 0-3.

„Tai galime būti mes, – įsitikinęs MVP Giannis Antetokounmpo. – Tai tikrai galėtume būti mes.“

Bamas Adebayo Majamio ekipai pelnė 20 taškų ir atkovojo 16 kamuolių, Jae Crowderis pridėjo 17 taškų, o „Heat“ ekipa atkrintamosiose jau yra laimėjusi 7 kartus, tačiau dar nežino, ką reiškia pralaimėti.

Beje, dar pirmajame kėlinyje G.Antetokounmpo pasisuko čiurną, tačiau galiausiai galėjo tęsti rungtynes.

Dar trečiojo kėlinio antroje pusėje „Bucks“ pirmavo 14 taškų, prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo 12 taškų persvarą, o tuomet tiesiog sustingo puolime.

Vos 6 metimai iš 23 pasiekė tikslą, pro šalį skriejo visi 10 tritaškių, o vienas J.Butleris buvo rezultatyvesnis už visą Milvokio komandą – 17:13.

„Jie sumetė viską, – sakė „Bucks“ treneris Mike'as Budenholzeris. – O mes nepataikėme pakankamai, akivaizdu.“

„Heat“: J.Butleris 30, B.Adebayo 20 (16 atk. kam.), J.Crowderis 17, G.Dragičius 15, T.Herro 13.

„Bucks“: B.Lopezas 22, G.Antetokounmpo 21 (16 atk. kam., 9 rez. perd.), K.Middletonas 18, G.Hillas 13, D.DiVincenzo 10.