2015 07 18

Gilvydas Biruta – „Nuggets“ starto penkete, Ovidijus Galdikas – vėl aikštėje

Du NBA vasaros lygoje Las Vegase žaidžiantys lietuviai Gilvydas Biruta ir Ovidijus Galdikas taip ilgai turnyre dar nerungtyniavo. „Denver Nuggets“ netgi patikėjo 23 metų 203 cm ūgio G.Birutai vietą starto penkete. Tiesa, pergale džiaugėsi kur kas trumpiau žaidęs O.Galdikas.
Gilvydas Biruta
Gilvydas Biruta / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Nuggets“ 89:97 (28:23, 22:15, 19:24, 20:34) nusileido „Washington Wizards” komandai.

G.Biruta per 23 minutes pelnė 7 taškus (2/2 dvit., 3/3 baud.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 ir prasižengė 5 kartus.

Rezultatyviausiai Denverio klube rungtyniavo ukrainietis Oleksejus Pečerovas, kurio sąskaitoje 21 taškas.

O.Galdikas žaidė tris minutes, o „Knicks“ be latvio Kristapo Porzingio 83:76 (22:18, 12:18, 28:17, 21:23) pranoko „Milwaukee Bucks” ekipą.

26 metų 217 cm ūgio vidurio puolėjas taškų nepelnė, prametė du dvitaškius, atkovojo kamuolį, blokavo metimą ir suklydo.

Thanasis Antetokounmpo „Knicks“ komandai pelnė 17 taškų.

Daugiau rungtynių G.Birutos ir O.Galdiko komandų tvarkaraštyje Las Vegase nebenumatyta.