2022 03 05

Gynėjas pranoko J.Embiidą ir J.Hardeną, o „76ers“ vėl laimėjo

„Philadelphia 76ers“ (39-23) ir toliau nepralaimi tada, kai komandoje žaidžia Jamesas Hardenas. Šįkart „Sixeriai“ namuose 125:119 (30:43, 33:28, 34:28, 28:20) nugalėjo „Cleveland Cavaliers“ (36-27).
Tyrese'as Maxey
Tyrese'as Maxey / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo jau penktoji „76ers“ pergalė iš eilės ir ketvirtoji, rungtyniaujant J.Hardenui.

Tiesa, šįsyk ne jis ar Joelis Embiidas tempė Filadelfijos ekipą į priekį.

Rezultatyviausiai su 33 taškais žaidė gynėjas Tyrese'as Maxey, pataikęs 5 dvitaškius iš 9, 5 tritaškius iš 6 ir 8 baudų metimus iš 9.

Nuo tada, kai „76ers“ mainais gavo J.Hardeną, T.Maxey rungtyniauja fantastiškai – jo rodikliai siekia 26,8 taško ir net 70 proc. pataikytų tritaškių per rungtynes.

J.Hardenas ir J.Embiidas atitinkamai surinko 25 ir 22 taškus, bet rinko taškus tada, kai to labiausiai reikėjo.

Dviženklį deficitą po pirmojo kėlinio (30:43) turėję „76ers“ rungtynių eigą perlaužė po ilgosios pertraukos, o atitrūko ketvirtajame kėlinyje po spurto 12:2, leidusio pirmauti 116:108.

„Cavaliers“ dar bandė išsigelbėti, bet J.Embiidas pelnė 4 taškus, J.Hardenas pridėjo dvitaškį ir Filadelfijos klubas išsaugojo pergalę, pakėlusią šią ekipą į antrą vietą Rytų konferencijoje.

„Kavalieriai“ Rytuose yra šešti.

„76ers“: Tyrese'as Maxey 33, Jamesas Hardenas 25 (11 rez. perd.), Joelis Embiidas 22 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Georgesas Niangas 17 (5/8 trit.), Tobiasas Harrisas 15, Shake'as Miltonas 11.

„Cavaliers“: Darius Garlandas 26 (19 rez. perd.), Isaacas Okoro 22 (7/7 dvit.), Jarrettas Allenas (7 atk. kam.) ir Cedi Osmanas po 20, Kevinas Love'as 11 (10 atk. kam.).