2020 12 28

„Hornets“ mažylis įkrovė per Keviną Durantą, o „širšės“ atvėsino įkaitusius „Nets“

Dviem triuškinančiomis pergalėmis sezoną pradėjęs „Brooklyn Nets“ (2–1) pralaimėjo tada, kai to buvo laukiama mažiausiai. Kevino Duranto ir Kyrie Irvingo vedama komanda svečiuose netikėtai 104:106 (22:23, 28:25, 27:34, 27:24) sudėjo ginklus prieš pirmąsyk šį sezoną laimėjusius „Charlotte Hornets“ (1–2) krepšininkus.
Terry Roziero dėjimas per Keviną Durantą
Terry Roziero dėjimas per Keviną Durantą / „Scanpix“ nuotr.

Dramatiškame rungtynių finiše „Hornets“ visą laiką pirmavo, tačiau „Nets“ žvaigždės bandė atimti pergalę iš „širšių“.

Likus mažiau nei 3 minutėms, šeimininkai dar turėjo 6 taškų persvarą (101:95), tačiau K.Irvingas įmetė tritaškį, Jarrettas Allenas pataikė baudos metimą ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki vieno metimo – 99:101.

Labai svarbų tolimą metimą „Hornets“ ekipai prasidėjus priešpaskutinei minutei pataikė Devonte' Grahamas, bet likus žaisti 40,4 sek. „Nets“ prancūzas Timothe Luwalu-Cabarrot tritaškiu vėl sušvelnino skirtumą – 102:104.

Likus žaisti 22,7 sek., PJ Washingtonas prametė abu baudų metimus ir suteikė šansą svečiams iš Bruklino, kurių atakos smaigalyje atsidūrė K.Durantas.

Vis tik gana patogų metimą susikūrusi lygos žvaigždė nesugebėjo pataikyti, o kamuolį atsikovojęs Terry Rozieras sumetė baudų metimus ir įtvirtino „Hornets“ laimėjimą.

Būtent 185 cm ūgio T.Rozieras atliko ir gražiausią šių rungtynių dėjimą, kai trečiajame kėlinyje pakilo virš 23 cm aukštesnio K.Duranto ir galingai sugrūdo kamuolį į krepšį.

125:99 prieš „Golden State Warriors“ ir 123:95 prieš „Boston Celtics“ pirmuose dviejuose sezono mačuose laimėjusių „Nets“ gretose vėl sunkiai sustabdomas buvo K.Duranto ir K.Irvingo duetas.

K.Durantas pelnė 29 taškus (4/8 dvit., 5/7 trit., 6/9 baud.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, o K.Irvingas sumetė 25 taškus (7/9 dvit., 3/8 trit., 2/2 baud.) ir išskirstė 6 perdavimus.

Nugalėtojų gretose geriausią sezono mačą sužaidė Gordonas Haywardas, pelnęs 28 taškus (10/17 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojęs 6 kamuolius ir išdalinęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Savo ruožtu trečiasis šių metų naujokų biržos šaukimas LaMelo Ballas dideliu rezultatyvumu neišsiskyrė – įžaidėjas pelnė 6 taškus (0/3 dvit., 2/3 trit.), bet sugriebė 5 kamuolius ir atidavė 5 rezultatyvius perdavimus.

„Hornets“: Gordonas Haywardas 28 (10/17 dvit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Terry Rozieras 19 (6/7 dvit., 1/7 trit.), PJ Washingtonas 14 (12 atk. kam.), Devonte' Grahamas 13 (8 atk. kam.), Bismackas Biyombo 12 (6 atk. kam.), Milesas Bridgesas 10.

„Nets“: Kevinas Durantas 29 (5/7 trit.), Kyrie Irvingas 25 (6 rez. perd.), Joe Harrisas 13, Carisas LeVertas 10.