2022 01 20

I.Brazdeikis iš šalies stebėjo geriausias J.Embiido karjeros rungtynes

Ignas Brazdeikis žaidė tik penkias minutes, tačiau sudalyvavo rungtynėse, kurios ilgam įsimins Joelio Embiido sirgaliams. Aukštaūgio vedami „Philadelphia 76ers“ (26-18) ekipa 123:110 (25:21, 22:36, 47:23, 29:30) nukovė „Orlando Magic“ (8-38).
Joelis Embiidas
Joelis Embiidas / „Scanpix“ nuotr.

J.Embiidas suvertė net 50 taškų per vos 27 minutes, taip pat atkovojo 12 kamuolių ir išrašė tris blokus.

Aukštaūgis pataikė net 17 metimų iš 23 ir 15 baudų metimų iš 17. Keturiskart „Visų žvaigždžių“ dalyvis ir MVP prizo kandidatas ketvirtajame kėlinyje sužaidė vos 58 sekundes.

Prieš rungtynes komandos draugas Tyrese'as Maxey klausė J.Embiido: „Kas šiandien būsi? Shaqas? Dirkas?“

„Būsiu Joelis, – pasakė J.Embiidas. – O tu būsi Tyrese'as.“

Bent 50 taškų ir 10 atkovotų kamuolių per trumpesnį laiką NBA lygoje nebuvo rinkta nuo 1955-ųjų.

„Bandau būti aukščiausiame lygyje, kokiame tik galiu būti. O tai reiškia, kad turiu būti geriausias pasaulyje. Tam, kad laimėtume, turiu būti toks kiekvieną vakarą“, – teigė J.Embiidas.

Mo Bamba „Magic“ komandai pelnė 32 taškus – tai geriausias pasirodymas jo karjeroje. Tiesa, Orlando komanda pralaimėjo 13-ąsias rungtynes per paskutines 14.

I.Brazdeikis pralaimėjusiems per 5 minutes pelnė 4 taškus (1/2 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Kai Iggy buvo aikštėje, jo komanda pelnė 12 taškų daugiau nei varžovai.

„76ers“: J.Embiidas 50 (12 atk. kam.), T.Harrisas 21, T.Maxey 14, G.Niangas 10.

„Magic“: M.Bamba 32, C.Okele 18, J.Suggsas 14, C.Anthony 13.