2021 10 05

I.Brazdeikis metė lemiamą tritaškį, bet Orlando „Magic“ pralaimėjo

Paskutinę rungtynių ataką rengusi Orlando „Magic“ kamuolį atmetė už tritaškio linijos stovėjusiam Ignui Brazdeikiui, bet jo metimas su sirena atsitrenkė į lanką ir Bostono „Celtics“ laimėjo dramatiškas ikisezonines rungtynes namie 98:97 (21:20, 29:32, 21:24, 27:21).
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

6 minutes iš viso žaidęs I.Brazdeikis metė tą vienintelį lemiamą tritaškį ir taškų nepelnė (0/1 trit.). Lietuvis atkovojo ir perėmė po kamuolį bei atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Likus žaisti vieną minutę „Magic“ išvykoje pirmavo 5 taškais (97:92), bet „Celtics“ spurtavo, o pergalę šeimininkams dovanojo Romeo Langfordo tolimas šūvis likus 15 sekundžių.

Daugiausia taškų Bostono ekipai pelnė Jaylenas Brownas – 25. Tiesa, pataikęs tik 4 tritaškius iš 12. Kitas „Celtics“ lyderis Jasonas Tatumas buvo arti trigubo dublio – 18 taškų, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 8 atkovoti kamuoliai.

„Magic“ ekipoje išsiskyrė po 16 taškų surinkę Moritzas Wagneris ir Cole‘as Anthony. Mo Bamba pridėjo 13 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.