2021 10 11

I.Brazdeikis nepakilo nuo suolo, K.Pangosas švaistė pro šalį tritaškius

Ignas Brazdeikis nerungtyniavo draugiškose rungtynėse, o jo atstovaujama „Orlando Magic“ ekipa namuose 100:101 (17:28, 23:21, 24:32, 36:20) nusileido „San Antonio Spurs“.
Kevinas Pangosas
Kevinas Pangosas / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo pirmas kartas šiame pasiruošimo sezonui cikle, kai Lietuvos pilietybę turintis krepšininkas nežaidė nė sekundės. Per ankstesnes dvejas rungtynes I.Brazdeikis vidutiniškai rungtyniavo po 9 minutes ir pelnė po 1,5 taško.

„Magic“: Terrence'as Rossas 20, Mo Bamba 16 (10 atk. kam.), Wendellis Carteris 14.

„Spurs“: Dejounte Murray 18, Lonnie Walkeris 16, Keldonas Johnsonas 12.

Kitose rungtynėse daug laiko pasireikšti gavo buvęs Kauno „Žalgirio“ gynėjas Kevinas Pangosas.

„Cleveland Cavaliers“ atstovaujantis kanadietis žaidė 25,5 minutės, o jo ekipa 101:102 (27:28, 25:24, 23:27, 26:23) nusileido „Chicago Bulls“.

K.Pangosas per aikštėje praleistą laiką pelnė 6 taškus (1/3 dvit., 1/6 trit., 0/1 baud.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

Įdomu tai, kad „Bulls“, kuriuose krepšinio operacijų viceprezidentu dirba Artūras Karnišovas, pasiruošimo cikle žaidžia be pralaimėjimų – Čikagos ekipa laimėjo visus tris sykius.

„Cavaliers“: Lauri Markkanenas 18, Evanas Mobley 15 (10 atk. kam.), Jarrettas Allenas 12 (8 atk. kam.).

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 23, Alize'as Johnsonas 14, Zachas LaVine'as 13.