2021 02 19

Ignas Brazdeikis rezultatyviu žaidimu vedė komandą į pergalę

Ignas Brazdeikis toliau puikiai rungtyniauja NBA G lygoje. Kanadoje užaugęs lietuvis su „Westchester Knicks“ 121:113 (33:37, 26:29, 28:22, 23:22, 11:3) per pratęsimą palaužė „G League Ignite“ ekipą.
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / „Scanpix“ nuotr.

NBA G lygos kovos vyksta „burbule“ Orlande.

I.Brazdeikio varžovai šiąnakt buvo neįprasti – „Ignite“ tai ekipa, ne tokia pati, kaip kitos G lygoje. Ji įkurta ne kaip dukterinė NBA klubo komanda, bet kaip vienerių metų projektas talentams tobulėti.

Lietuvos pilietybės siekiantis I.Brazdeikis per 41 minutę pelnė 21 tašką (7/16 dvit., 2/8 trit., 1/3 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius, blokavo 2 metimus ir pats kartą gavo bloką.

Lietuviui būnant aikštėje, „Knicks“ pelnė 8 taškais daugiau nei varžovai.

„Knicks“: I.Brazdeikis 21, L.Kingas 18, M.Powellas 17, T.Hallas ir J.Harperis po 16, J.Pattonas 15.

„Ignite“: D.Hallas 19, J.Greenas 15, I.Toddas 14.