2022 02 17

Ignas Brazdeikis sulaukė šanso, bet komanda ir vėl šansų neturėjo

Ignas Brazdeikis išbėgo ant parketo NBA rungtynėse, tačiau dėl pergalės nepakovojo – „Orlando Magic“ (13-47) komanda 109:130 (25:37, 28:35, 29:32, 27:26) krito prieš „Atlanta Hawks“ (28-30).
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / „Scanpix“ nuotr.

I.Brazdeikis žaidė 12 minučių, per kurias pelnė 6 taškus (1/4 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.

Kai Lietuvos pilietybę gavęs Iggy buvo aikštėje, „Magic“ pelnė tašku daugiau nei varžovai.

Tai buvo paskutinės rungtynės prieš „Visų žvaigždžių“ pertrauką abiem komandoms.

Trae Youngas per vos 25 minutes pelnė 22 taškus ir išdalino 6 rezultatyvius perdavimus nugalėtojams.

„Visada gerai rasti laiko ir poilsiui šioje lygoje, nes per sezoną žaidi tiek daug rungtynių, – teigė T.Youngas. – Smagu, kad užbaigėme rungtynes per tris kėlinius, gal tris su puse. Mūsų suolelis šiandien puikiai pasijungė.“

Bogdanas Bogdanovičius su 23 taškais buvo rezultatyviausias „Hawks“ gretose.

Cole'as Anthony „Magic“ ekipai pelnė 23 taškus, Jalenas Suggsas pridėjo 19. Orlando komanda patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Lou Williamsas pagerino NBA rekordą – jis šiose rungtynėse 985-ąjį kartą pakilo nuo suolo per savo ilgą 16 metų karjerą pajėgiausioje pasaulio lygoje.

„Jis tapo geriausiu šeštuoju žaidėju keletą kartų. Tikriausiai reikia tą apdovanojimą pavadinti Lou vardu“, – sakė treneris Nate'as McMillanas.

„Magic“: C.Anthony 23, J.Suggsas 19, F.Wagneris 12, M.Bamba 11, W.Carteris 10 (10 atk. kam.).

„Hawks“: B.Bogdanovičius 23, T.Youngas 22, K.Huerteris 15, D.Hunteris 14, O.Okongwu 12, D.Gallinari 11, D.Wrightas 10.