2017 10 05

„Pacers“ klube aktyviai debiutavęs Domantas Sabonis vos išvengė gniuždančio dėjimo

Domantas Sabonis drąsiai žengė ant parketo su naujos NBA komandos marškinėliais. Net 8 metimai skriejo pro šalį, tačiau aktyvaus lietuvio „Indiana Pacers“ klubas 104:86 pranoko „Milwaukee Bucks“ ekipą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodęs 21-erių puolėjas sėkmingai sužaidė du prieš du su Lance'u Stephensonu ir įrideno du taškus.

Dar iki ilgosios pertraukos 211 cm ūgio krepšininkas turėjo 6 taškus, o mačą baigė su 8-iais per 14 minučių.

Net 11 metimų atlikęs D.Sabonis pataikė 3 dvitaškius, prametė vieną tolimą metimą, įmetė 2 baudas iš 4, atkovojo 5 kamuolius, suklydo 2 ir prasižengė 4 kartus.

Daugiau metimų už D.Sabonį Indianoje atliko tik trys žaidėjai. Jam būnant aikštėje, „Pacers“ įmetė 1 tašku mažiau nei „Bucks“.

„Sabonis pasirodė gerai“, – lietuvio debiutą įvertino „Indy Star“.

Beje, D.Sabonis aikštėje sutiko kito buvusio garsaus NBA žaidėjo sūnų Gary Paytoną antrąjį. Tiesa, ši akistata vos nesibaigė skaudžiai – amerikietis jau buvo pakilęs monstriškam dėjimui per D.Sabonį, nuo kurio išgelbėjo tik lietuvio pražanga.

G.Paytonas, beje, buvo rezultatyviausias „Bucks“ žaidėjas – pelnė 15 taškų.

„Bucks“ vertėsi be savo žvaigždės Giannio Antetokounmpo. Prieš keletą dienų graikų vunderkindo tėvas mirė po širdies smūgio, tad 22-ejų puolėjas trumpam paliko Milvokio komandos stovyklą ir gedi su šeima.

Ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ buvo atsiplėšę 27 taškais. Švęsti pergalę svečiams leido solidi gynyba. Trečiojo kėlinio pradžioje Indianos klubas 4 minutes neleido pelnyti taškų Milvokio ekipai, o baigęs trečiąjį kėlinį spurtu padėjo lemiamą tašką dar anksčiau laiko 79:53.

„Jauni žaidėjai turės daug galimybių pasireikšti. Turime daug alkanų vyrukų, kurie nori kažką įrodyti“, – sakė „Pacers“ treneris Nate'as McMilannas.

Jo rikiuotėje rezultatyviausiai žaidė po 17 taškų įmetę Milesas Turneris ir Lance'as Stephensonas. Beje, pastarasis gynėjas kūrė D.Saboniui daug progų žaidžiant du prieš du.

Su D.Saboniu po mainų į Indianą atvykęs Victoras Oladipo pridėjo 15 taškų.

„Pacers“: M.Turneris ir L.Stephensonas po 17, V.Oladipo 15, D.Wilkinsas 12, D.Collisonas 10.

„Bucks“: G.Paytonas 15, R.Vaughnas 14, G.Greenas 12, M.Teletovičius 11.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?