Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 13

Įspūdinga „Mavs“ pergalė: Luka Dončičius dukart tritaškiais išplėšė pratęsimą

Luka Dončičius buvo šaltakraujiškas svarbiausiomis rungtynių sekundėmis, o „Dallas Mavericks“ (24-19) dviejų pratęsimų dramoje galiausiai 119:115 (36:22, 23:26, 23:28, 19:25, 18:14) nugalėjo „Los Angeles Lakers“ (19-23).
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Scanpix“ nuotr.

L.Dončičius ant parketo praleido net 53 minutes, per kurias pelnė 35 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo 56-asis jo karjeros trigubas dublis.

Slovėnas dūrė keletą itin svarbių metimų baigiantis ketvirtajam kėliniui ir pirmam pratęsimui.

Pralaimėjusiems LeBronas Jamesas surinko 24 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir išdalino 9 kamuolius. „Karalius“ sugrįžo į aikštę po vienerių praleistų rungtynių.

„Lakers“ gretose nebuvo Anthony Daviso, Lonnie Walkerio, Austino Reaveso ir Patricko Beverley. Tai lėmė, kad treneris Darvinas Hamas panaudojo 23-ią skirtingą starto penketą per 42-ąsias rungtynes.

Los Andželo komandos krepšininkai prametė paskutinius keturis iš penkių savo metimų, pridėjo ir pražangą puolime.

Neseniai penkias pergales paeiliui iškovoję „Lakers“ krepšininkai pralaimėjo antrą kartą iš eilės.

„Lakers“: R.Westbrookas 28, L.Jamesas 24 (16 atk. kam., 9 rez. perd.), W.Gabrielis 14, K.Nunnas 12, T.Bryantas 11.

„Mavericks“: L.Dončičius 35 (14 atk. kam., 13 rez. perd.), C.Woodas 24 (14 atk. kam.), T.Hardaway 22, S.Dinwiddie 17.