2023 11 05

Įspūdinga: „Pacers“ pelnė 50 taškų per kėlinį, bet rungtynių nelaimėjo

„Charlotte Hornets“ (2-3) per trečiąjį kėlinį Indianapolyje pelnė 38 taškus, bet sugebėjo jį pralaimėti, nes „Indiana Pacers“ (3-3) per šį ketvirtį sumetė net 50!
Tyrese'as Haliburtonas
Tyrese'as Haliburtonas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Indiana Pacers

Vis dėlto fantastišką kėlinį sužaidusi „Pacers“ liko nepešusi pergalės. Namų rungtynes „Hornets“ ekipai pralaimėjo – 124:125 (27:27, 19:27, 50:38, 28:33)

50 taškų per kėlinį „Pacers“ sumetė pataikydami 17 metimų iš 21! O pusę taškų – 25 iš 50-ies – sumetė komandos lyderis Tyrese'as Haliburtonas.

Maža to, per šį ketvirtį jis taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Iš viso jis pelnė 43 taškus ir pakartojo kajeros rezultatyvumo rekordą.

50 taškų per kėlinį – šio sezono lygos rekordas. Įdomu tai, kad prieš tai du geriausius rodiklius (46 ir 44) „Boston Celtics“ fiksavo žaisdama būtent su „Indiana Pacers“.

NBA kėlinio rezultatyvumo rekordas priklauso „Buffalo Braves“ komandai, kuri 1972 metais mače su „Celtics“ per ketvirtį surinko 58 taškus.