2023 11 29

Įspūdingai sugrįžę „Kings“ krepšininkai akrobatiniu metimu žengė į ketvirtfinalį

Domantas Sabonis nebuvo itin rezultatyvus, tačiau puikiai grūmėsi dėl kamuolių ir dalino perdavimus, o „Sacramento Kings“ (10-6) namuose stebuklingai atsitiesė ir 124:123 (29:37, 26:35, 40:32, 29:19) palaužė „Golden State Warriors“ (8-10).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis per 37 minutes pelnė 9 taškus (2/6 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, kartą suklydo, 3 sykius prasižengė.

Lietuviui būnant aikštėje „Kings“ pelnė 3 taškais mažiau nei varžovai.

De'Aaronas Foxas su 29 taškais buvo rezultatyviausias Sakramento komandos žaidėjas.

Pralaimėjusiems po 29 surinko Stephenas Curry ir Andrew Wigginsas.

Likus žaisti mažiau pusantros minutės, „Kings“ dar atsiliko 115:121, tačiau tuomet iš toli pataikė D.Foxas, o netrukus tolimą šūvį smeigė ir Malikas Monkas.

Būtent M.Monko dvitaškis, likus 7 sekundėms, buvo pergalingas.

Ši pergalė „Kings“ garantavo vietą NBA vykdomo taurės turnyro ketvirtfinalyje, mat Sakramento komanda laimėjo visas ketverias šio turnyro rungtynes.

Ketvirtfinalyje D.Sabonio komandos laukia „New Orleans Pelicans“ išbandymas kitą savaitę.

Kitas NBA reguliariojo sezono rungtynes „Kings“ žais trečiadienį namuose prieš „Los Angeles Clippers“.

„Kings“: D.Foxas 29, K.Heurteris ir M.Monkas po 21, H.Barnesas 12, T.Lylesas 11, D.Sabonis 9 (10 rez. perd.).

„Warriors“: A.Wigginsas ir S.Curry po 29, K.Thompsonas 20, M.Moody 11, D.Šaričius 10.