Tiesiogiai

Turime nebaigtų reikalų! 9 valandos apie ateities Lietuvą!Turime nebaigtų reikalų! 9 valandos apie ateities Lietuvą!

2021 11 15

Įspūdingai žaidęs Trae Youngas nubloškė čempionus ir kasa „Hawks“ iš duobės

Praėjusio sezono NBA Rytų konferencijos finalo pakartojime susidūrė dvi komandos, ne itin gerai pradėjusios šį sezoną. Jų akistatą laimėjo Trae Youngo vedami „Atlanta Hawks“ (5-9) krepšininkai, 120:100 (32:24, 26:20, 31:33, 31:23) nugalėję NBA čempionus „Milwaukee Bucks“ (6-8).
Trae Youngas
Trae Youngas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Hawks“ prieš šias rungtynes buvo patyrę net šešis pralaimėjimus iš eilės, bet T.Youngas pasirūpino, kad serija toliau nesitęstų.

Jaunasis gynėjas rungtynes pradėjo keturiais tritaškiais per keturias minutes ir iš viso pataikęs 8 tolimus metimus iš 13 pelnė net 42 taškus – daugiausiai šį sezoną. Be to, T.Youngas dar atkovojo 8 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Ankstesnis jo sezono rezultatyvumo rekordas buvo 32 taškai.

T.Youngo vedami „Hawks“ jau antrajame kėlinyje prieš varžovus turėjo 18 taškų persvarą (52:34).

Nors trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų buvo sumenkęs iki 6 taškų (58:52), dar vieną smūgį „Hawks“ oponentams sudavė ketvirtajame kėlinyje, kai jų pranašumas išaugo iki 21 taško ir rungtynių baigtis tapo aiški.

„Visi žinome, kur norime būti. Turime apversti šį sezoną aukštyn ir pradėti laimėti rungtynes“, – po pergalės sakė T.Youngas.

„Bucks“ gretose po vienerių praleistų rungtynių vėl žaidė Giannis Antetokounmpo, kuris prieš tai nerungtyniavo dėl čiurnos traumos.

Tiesa, Milvokio ekipa vis dar neturi Khriso Middletono, kuris kenčia nuo COVID-19 padarinių. Atlantoje nežaidė ir Brookas Lopezas bei Donte DiVincenzo.

Vasaros pradžioje Rytų konferencijos finale, kurį „Bucks“ laimėjo 4-2, žaidusios komandos sezono starte atrodo nykiai. Milvokio ekipa Rytuose yra tik vienuolikta, o Atlanta žengia trylikta.

„Hawks“: Trae Youngas 42 (8/13 dvit., 8/13 trit., 8 atk. kam., 10 rez. perd.), Johnas Collinsas 19 (8/13 dvit.), Clintas Capela 12 (13 atk. kam.), Kevinas Huerteris 11, Danilo Gallinari 10.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 26 (8/16 dvit., 7/12 baud., 6 rez. perd.), Jrue Holiday 19 (8 rez. perd.), Graysonas Allenas 18 (4/7 trit.), Patas Connaughtonas ir Bobby Portisas (8 atk. kam.) po 11.