2021 02 26

Įspūdingame Giannio ir Ziono susidūrime pranašesnis buvo graikas

NBA sirgaliai praėjusią naktį išvydo esamo ir galbūt būsimo lygos MVP susidūrimą – Giannis Antetokounmpo žaidė prieš Zioną Williamsoną. Abu krepšininkai rungtyniavo pasakiškai, o pergalę 129:125 (35:31, 34:37, 34:35, 26:22) pasiekė namuose žaidė „Milwaukee Bucks“ (20-13), nugalėję „New Orleans Pelicans“ (14-18).
Giannis Antetokounmpo (kairėje) ir Zionas Williamsonas
Giannis Antetokounmpo (kairėje) ir Zionas Williamsonas / „Scanpix“ nuotr.

Abejų komandų žvaigždės gerokai viršijo savo rezultatyvumo vidurkius.

G.Antetokounmpo per 38 minutes pelnė net 38 taškus (12/22 dvit., 2/5 trit., 8/10 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Kitoje aikštės pusėje Z.Williamsonas per 37 minutes įmetė 34 taškus (15/24 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud.), sugriebė 8 kamuolius ir išdalino 6 rezultatyvius perdavimus.

Po rungtynių komandos žvaigždės trumpai šnektelėjo ir apsikeitė marškinėliais.

Gianniui pagelbėjo tai, kad jis turėjo geresnį pagalbininką – Khrisas Middletonas taip pat žaidė puikiai ir per 39 minutes pelnė 31 tašką (12/20 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Būtent Kh.Middletonas dvitaškiu sustojus po prasiveržimo išvedė „Bucks“ į priekį likus žaisti dvi minutes (124:123), o Zionui pelnius taškus kitoje aikštės pusėje tuo pačiu atsakė ir Giannis – likus žaisti 1 minutę ir 45 sekundes „Bucks“ vėl pirmavo 126:125.

Kitoje atakoje Z.Williamsonas gavo bloką nuo Brooko Lopezo, o Giannis dar kartą pasižymėjo ir Milvokio persvara išaugo iki 3 taškų – 128:125.

Per likusį laiką „pelikanai“ taškų nepelnė, nors turėjo net tris šansus išlyginti rezultatą – po tritaškį prametė Brandonas Ingramas ir Ericas Bledsoe, o paskutinėje atakoje likus 2,6 sek. B.Ingramas suklydo prasižengęs puolime.

„Bucks“ po šios pergalės išlieka treti Rytuose, o „Pelicans“ užima 11-ąją poziciją Vakaruose.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 38 (12/22 dvit., 10 atk. kam.), Khrisas Middletonas 31 (12/20 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Donte DiVincenzo 24 (4/7 trit., 7 atk. kam., 9 rez. perd.), Brookas Lopezas ir Bobby Portisas (8 atk. kam.) po 12.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 34 (15/24 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Brandonas Ingramas 23 (10/15 dvit., 1/10 trit.), Lonzo Ballas 20 (6/10 trit., 8 rez. perd.), Ericas Bledsoe 16 (4/10 trit.), Willy Hernangomezas 10.