Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 08 06

Įspūdingas serbo benefisas: pamiršęs košmarišką vakarą pagerino karjeros rekordą

Dar antradienio vakarą vienas prasčiausių karjeros rungtynių sužaidęs Bogdanas Bogdanovičius jau po kelių pražydo ryškiausiomis spalvomis. Karjeros rezultatyvumo rekordą pagerinęs serbas atvedė „Sacramento Kings“ (29-39) link pirmosios pergalės NBA „burbule“ – rezultatu 140:125 (49:39, 28:31, 40:33, 20:19) nugalėti „New Orleans Pelicans“ krepšininkai (29-39).
Bogdanas Bogdanovičius
Bogdanas Bogdanovičius / „Scanpix“ nuotr.

Vien per pirmąjį kėlinį 19 taškų pelnęs ir visus 5 tritaškius pataikęs B.Bogdanovičius rungtynes užbaigė per 38 minutes pelnydamas 35 taškus (7/11 dvit., 6/9 trit., 3/3 baud.).

Dar antradienį prie jo pavardės mirgėjo visiškai kitokie skaičiai – serbas prieš „Dallas Mavericks“ prametė pirmus 14 savo metimų, o mačą užbaigė su 3 taškais ir 1/15 pataikymu.

Su 35 taškais trečią sezoną stipriausioje planetos lygoje rungtyniaujantis B.Bogdanovičius pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą, kuris prieš tai siekė 31 tašką.

„Kings“ vedlys pagerino ir dar vieną karjeros rekordą – serbas dar niekada nebuvo pataikęs 13 metimų iš žaidimo per vieną mačą.

Serbijos rinktinės lyderis nustelbė net ir „Pelicans“ jaunąją žvaigždę Zioną Williamsoną, kuris pasižymėjo 24 taškais (10/12 dvit., 4/7 baud.) po 22 minutes.

Sakramento komanda šioje akistatoje pademonstravo įspūdingą puolimą. Tikslą pasiekė net 48,5 proc. jų mestų tritaškių (16/33), o per pirmąjį ketvirtį pelnyti 49 taškai yra naujas „Kings“ ekipos rekordas.

Tiek „Kings“, tiek „Pelicans“ vis dar taikosi į paskutinę atkrintamųjų varžybų vietą Vakarų konferencijoje. Tiesa, tą padaryti šioms ekipoms bus nelengva, kadangi likus jau tik keturiems mačas nuo 8-osios vietos jas skiria trys, o nuo 9-osios – dvi pergalės.

„Kings“: Bogdanas Bogdanovičius 35 (6/9 trit.), De'Aaronas Foxas 30 (10 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 22, Nemanja Bjelica 11.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas ir Zionas Williamsonas (10/12 dvit.) po 24, JJ Redickas 18 (5/10 trit.), Jrue Holiday 17.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant