2021 12 29

Istorinis vakaras: S.Curry peržengė simbolinę žymą

Stephenas Curry dar kartą atkreipė visų NBA sirgalių dėmesį. „Golden State Warriors“ (27-7) mažylis užfiksavo įspūdingą pasiekimą, kokio stipriausioje lygoje dar neregėjo niekas.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“ nuotr.

S.Curry peržengė 3 tūkst. tritaškių žymą, bet jo vedamas „Warriors“ namuose 86:89 (16:31, 20:29, 25:14, 25:15) nusileido „Denver Nuggets“ (17-16).

Prieš šį mačą S.Curry buvo įmetęs 2999 tolimus metimus.

Pasiekti simbolinę žymą pripažintam snaiperiui nebuvo lengva. Ilgai lauktą tritaškį jis pataikė tik trečiajame kėlinyje, prieš tai netiksliai paleidęs net 7 tritaškius.

Iš viso S.Curry iš 14 tritaškių įmetė penkis, pelnė 23 taškus ir buvo rezultatyviausias šeimininkų gretose.

Pirmoje rungtynių pusėje Auksinės valstijos komanda turėjo net 24 taškų deficitą, tačiau sugebėjo atsitiesti, išlygino rezultatą (84:84), bet lemiamomis minutėmis vis tiek sėkmingiau žaidė Denveris.

„Warriors“: Stephenas Curry 23, Andrew Wigginsas 21, Gary Paytonas 11, Juanas Toscano-Andersonas 10.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 22 (18 atk. kam.), Willas Bartonas 21.