Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 08 20

J.Embiidas surinko trečdalį komandos taškų, bet „76ers“ neturėjo šansų prieš „Celtics“

„Philadelphia 76ers“ krepšininkų viltys iškovoti NBA čempionų titulą dega jau pirmajame atkrintamųjų etape. „Sixers“ vėl nusileido „Boston Celtics“ komandai – šįkart 101:128 (33:27, 24:38, 18:33, 26:30) – ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka jau 0-2.
Joelis Embiidas
Joelis Embiidas / „Scanpix“ nuotr.

Filadelfijos komanda šiame susitikime iniciatyvą savo rankose turėjo tik pirmajame kėlinyje, per kurį pirmavo net 14 taškų skirtumu (25:11), o ketvirtį laimėjo 33:27.

„Celtics“ sužaidus vos tris minutes antrajame ketvirtyje išsiveržė į priekį (37:36), o antroje kėlinio pusėje jau džiaugėsi dviženkle persvara – 54:41.

Po ilgosios pertraukos „76ers“ intrigos jau neatkūrė. Jaysono Tatumo vedama Bostono komanda sužaidus 7 minutes trečiajame kėlinyje pasiekė 20 taškų persvaros ribą (85:65), o paskutiniame ketvirtyje nepaleido susikrauto solidaus pranašumo.

Filadelfijos komandos neišgelbėjo net ir labai solidus trečdalį komandos taškų pelniusio Joelio Embiido žaidimas.

Kamerūnietis per 34 minutes pelnė 34 taškus (11/19 dvit., 0/2 trit., 12/13 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“ komandoje spindėjo savo karjeros rekordą atkrintamosiose pagerinęs J.Tatumas – jis per 31 minutę surinko 33 taškus (4/8 dvit., 8/12 trit., 1/2 baud.), 5 kartus atkovojo kamuolį ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“ šiose rungtynėse jau vertėsi be pirmajame mače čiurnos traumą patyrusio Gordono Haywardo. Jis negalės rungtyniauti bent keturias savaites.

Trečiasis serijos mačas vyks naktį iš penktadienio į šeštadienį.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 33 (8/12 trit.), Kemba Walkeris 22, Jaylenas Brownas 20, Marcusas Smartas ir Enesas Kanteris (9 atk. kam.) po 10.

„76ers“: Joelis Embiidas 34 (12/13 baud., 10 atk. kam.), Joshas Richardsonas 18, Shake'as Miltonas 14, Tobiasas Harrisas 13 (4/15 metimai, 11 atk. kam.).

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant