2019 02 02

J.Hardeną pristabdę „Nuggets“ po trejų metų pertraukos įveikė „raketas“

Jamesas Hardenas buvo tik trečias pagal rezultatyvumą rungtynių žaidėjas, o „Houston Rockets“ (29-22) galiausiai krito Denveryje. „Lietuviškasis“ „Denver Nuggets“ (36–15) klubas nutraukė devynių pralaimėjimų „raketoms“ seriją ir galiausiai triumfavo 136:122 (35:43, 48:28, 30:24, 23:27).
„Nuggets“ – „Rockets“
„Nuggets“ – „Rockets“ / „Scanpix“ nuotr.

Paskutinį kartą Hjustono klubą „Nuggets“ buvo įveikęs tik 2015-ųjų gruodį, kai Nikola Jokičius dar žaidė debiutinį sezoną NBA.

Po 10,7 taško šį sezoną renkantis Malikas Beasley „Nuggets“ ekipai pelnė 35 taškus, pasiekdamas karjeros rekordą.

N.Jokičius surinko 31 tašką, bet pritrūko vieno rezultatyvaus perdavimo iki trigubo dublio – atkovojo 13 kamuolių ir 9 kartus rezultatyviai asistavo.

„Rockets“ komandai J.Hardenas pelnė 30 taškų, tačiau tai nerezultatyviausias barzdočiaus pasirodymas nuo gruodžio 11-osios, kai į „Blazers“ krepšį įmetė 29 taškus.

Kita vertus, rungtynių, kuriose pasiekė 30 taškų ribą, seriją J.Hardenas pratęsė iki 25. Sausį jo pelnomų taškų vidurkis siekė 43,6.

„Rockets“ antrametis Torrey Craigas užfiksavo karjeros rekordą pelnydamas 22 taškus.

„Nuggets“ per pirmąjį kėlinį leido svečiams pelnyti 43 taškus, tačiau atsigriebė antrajame ketvirtyje, per kurį pelnė 48 taškus.

„Nuggets“ pakartojo visų laikų klubo rekordą – tiek taškų per kėlinį Denverio krepšininkai buvo pelnę tik 2008-ųjų kovo 16-osios mače su „SuperSonics“.

„Nuggets“ tritaškius į „Rockets“ krepšį sumetė net 45,2 proc. taiklumu (14/31, „Rockets“ – 16/44, 36,4 proc.) ir suklydo vos 8 kartus („Rockets“ – 10).

„Scanpix“ nuotr./Paulas George'as ir Dwyane'as Wade'as

Puikias rungtynes sužaidė „Oklahoma City Thunder“ (33-18) puolėjas Paulas George'as, pelnęs 43 taškus ir padėjęs „Thunder“ ekipai iškovoti septintą pergalę iš eilės.

P.George'as, kuris per paskutinius tris mačus renka po 38,7 taško, pataikė 10 tritaškių iš 16-ikos, pasiekdamas savo karjeros ir klubo pataikytų tolimų metimų rekordą.

„Thunder“ išvykoje 118:102 (31:24, 41:29, 22:21, 24:28) nugalėjo „Miami Heat“ (24-26) klubą.

Russellas Westbrookas užfiksavo penktą iš eilės ir 18-ą šį sezoną trigubą dublį – 14 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 14 rezultatyvių perdvimų.