2022 04 27

J.Moranto vakarėlis: kertinėse rungtynėse – kosminis dėjimas ir pergalingas metimas

Ja Morantas buvo nesulaikomas, o galiausiai pataikė ir pergalingą metimą, po kurio „Memphis Grizzlies“ krepšininkai 111:109 (28:31, 25:24, 21:30, 37:24) nugalėjo „Minnesota Timberwolves“. „Grizliai“ serijoje iki keturių pergalių dabar priekyje 3-2.
Ja Moranto dėjimas
Ja Moranto dėjimas / „Scanpix“ nuotr.

Pirmas J.Moranto sublizgėjimas įvyko trečiojo kėlinio pabaigoje, kai gynėjas pasižymėjo tiesiog neįtikėtinu dėjimu per varžovą.

O galiausiai labiausiai patobulėjęs šio sezono NBA žaidėjas užsimetė komandą ant pečių ir ištempė ją į pergalę mačo pabaigoje.

Vienu metu ketvirtajame kėlinyje Memfio ekipa atsiliko 11 taškų. J.Morantas pelnė paskutinius 11 taškų „Grizzlies“ ekipai, o jo metimas, likus žaisti sekundę, atnešė ir saldžią pergalę.

„Eik ir įmesk“, – taip paprastai paskutinę ataką apibūdino J.Morantas.

Anthony Edwardsas plakė save už gynybą lemiamos atakos metu, mat bandė perimti kamuolį ir sukūrė erdvę oponentui.

„Kvaila klaida“, – sakė „Timberwolves“ žaidėjas.

J.Morantas kiek strigo rungtynių metu, bet ketvirtajame kėlinyje surinko net 18 taškų, įskaitant 9 baudų metimus iš 10. Būtent jo tritaškis persvėrė rezultatą, likus žaisti 1:03 min., ir išvedė „Grizzlies“ į priekį pirmą kartą nuo pirmojo kėlinio.

„Akivaizdu, kad jis sužaidė nuostabų kėlinį“, – teigė treneris Tayloras Jenkinsas.

Galiausiai su 30 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyviais perdavimais rungtynes baigė J.Morantas. Desmondas Bane'as pridėjo 25 taškus, Brandonas Clarke'as – 21.

Šeštosios serijos rungtynės vyks penktadienį Minesotoje.

„Grizzlies“: J.Morantas 30 (13 atk. kam., 9 rez. perd.), D.Bane'as 25, B.Clarke'as 21 (15 atk. kam.), J.Jacksonas 12.

„Timberwolves“: K.A.Townsas 28 (12 atk. kam.), A.Edwardsas 22, D.Russellas 12, T.Prince'as 10.

Kitoje serijoje viskas jau baigta – „Miami Heat“ 97:94 laimėjo prieš „Atlanta Hawks“. Majamio ekipa laimėjo seriją 4-1.