Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 11 03

J.Tatumas įspūdingai išplėšė pratęsimą, bet „Celtics“ vis tiek liko be pergalės

Įspūdinga drama baigėsi „Cleveland Cavaliers“ (6-1) ir „Boston Celtics“ (4-3) komandų susitikimas Klivlande. Per pratęsimą ją 114:113 (35:27, 15:29, 33:20, 24:31, 7:6) laimėjo šeimininkai.
Jaysonas Tatumas siekia blokuoti Carisą LeVertą
Jaysonas Tatumas siekia blokuoti Carisą LeVertą / Scanpix/USA TODAY Sports nuotr.

„Cavs“ galėjo laimėti ir be pratęsimo, bet Jaysonas Tatumas pasirūpino, kad taip neatsitiktų.

Iš pradžių „Celtics“ lyderis likus 6,7 sek. įspūdingai įkrovė kamuolį per vieną geriausiai besiginančių NBA vidurio puolėjų Jarrettą Alleną ir išlygino rezultatą 107:107.

O kitoje atakoje J.Tatumas blokavo Donovano Mitchello mėginimą išplėšti pergalę atakuojant iš toli.

Visgi pratęsime pajėgesni buvo „Cavaliers“, triumfavę po to, kai paskutinius „Celtics“ metimus, galėjusius išplėšti pergalę, prametė Marcusas Smartas ir Jaylenas Brownas.

Rezultatyviausiai Klivlando ekipoje žaidė penkerias rungtynes dėl akies traumos praleidęs Darius Garlandas.

Su pastebimai pažeista akimi vis dar žaidęs gynėjas pelnė 29 taškus (4/9 dvit., 5/11 trit., 6/7 baud.) ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Cavaliers“ sezono pradžioje yra viena geriausių NBA komandų – pagal pergalių procentą visoje lygoje jie nusileidžia tik kol kas viską laimėjusiems „Milwaukee Bucks“ (7-0).

„Cavaliers“: Darius Garlandas 29 (5/11 trit., 12 rez. perd.), Donovanas Mitchellas 25 (11/27 metimai, 6 rez. perd.), Carisas LeVertas (8 atk. kam.) ir Evanas Mobley (7/7 dvit., 7 atk. kam.) po 15, Jarrettas Allenas 14 (14 atk. kam.).

„Celtics“: Jaylenas Brownas 30 (10/26 metimai, 8 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 26 (8/21 metimai, 12 atk. kam., 6 rez. perd., 4 blk., 6 kld.), Marcusas Smartas 16 (6 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 15, Alas Horfordas 12 (12 atk. kam.), Grantas Williamsas 11 (7 atk. kam.).

Visi praėjusios nakties NBA rezultatai:

„Philadelphia 76ers“ 111:121 „Washington Wizards“

„Cleveland Cavaliers“ 114:113 (po pratęsimo) „Boston Celtics“

„Miami Heat“ 110:107 „Sacramento Kings“ (D.Sabonis 22)

„Portland Trail Blazers“ 106:111 „Memphis Grizzlies“

„Los Angeles Lakers“ 120:117 (po pratęsimo) „New Orleans Pelicans“ (J.Valančiūnas 9)