2023 11 19

J.Valančiūnas dominavo, bet „Pelicans“ dramatiškai pralaimėjo

NBA čempionate apmaudžią nesėkmę patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“. Puikias rungtynes sužaidusio Jono Valančiūno ekipa paskutinėmis sekundėmis savo aikštėje leido Minesotos „Timberwolves“ krepšininkams persverti rezultatą ir pralaimėjo 120:121 (35:27, 29:32, 31:26, 25:36).
Jonas Valančiūnas ir Karlas-Anthony Townsas
Jonas Valančiūnas ir Karlas-Anthony Townsas / USA TODAY Sports via Reuters Con nuotr.

Šeimininkai per šias rungtynes pirmavo didžiąją laiko dalį, o dar ketvirtajame kėlinyje buvo priekyje 108:94. Vis dėlto per paskutines 8 minutes iniciatyvą perėmė svečiai, o rungtynių laimėtojų klausimas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

„Pelicans“ jas pasitiko pirmaudami 120:119, bet Karlas-Anthony Townsas, likus žaisti 5 sek. pataikė metimą nuo lentos ir atnešė pergalę savo ekipai.

J.Valančiūnas savo ekipai pelnė 26 taškus (10/14 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), atkovojo 11 kamuolių (5 – puolime), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, kartą perėmė kamuolį, 3 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Rezultatyvesnis „Pelicans“ komandoje buvo tik Brandonas Ingramas – 30 taškų.

Naujojo Orleano komanda šiąnakt žaidė be poilsio gavusio Ziono Williamsono.

Svečiams K-A.Townsas surinko 29 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus. Anthony Edwardas pridėjo 23 taškus, o tiesioginis J.Valančiūno oponentas prancūzas Rudy Gobert'as pelnė 17 taškų (5/7 dvit., 7/10 baud.) ir atkovojo 11 kamuolių.

NBA Vakarų konferencijoje „Pelicans“ (6-7) dabar užima 9 vietą, o „Timberwolves“ (9-3) pakilo į pirmąją.