Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 12

J.Valančiūnas ir „Pelicans“ nesustabdė absoliučių lygos lyderių

Jaylenas Brownas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o visoje NBA lygoje pirmaujanti „Boston Celtics“ (30-12) pasiekė dar vieną pergalę.
Jaysonas Tatumas ir Jonas Valančiūnas
Jaysonas Tatumas ir Jonas Valančiūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Celtics“ namuose 125:114 (35:32, 29:26, 33:27, 28:29) pranoko „New Orleans Pelicans“ (25-17) su Jonu Valančiūnu.

Vidurio puolėjas iš Utenos šįkart žaidė 23 minutes, per kurias pelnė 13 taškų (4/9 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), sugriebė 4 kamuolius, atliko 2 rezulatyvius perdavimus ir suklydo bei prasižengė po 2 kartus.

Namie žaidusi „Celtics“ pamažu didino savo persvarą, kol ketvirtajame kėlinyje ji pasiekė 15 taškų (104:89).

„Pelicans“ dar bandė kabintis (107:97), bet šeimininkai atsakė spurtu 11:3 ir viskas tapo aišku (118:100).

Nugalėtojams J.Brownas pelnė 41 tašką ir sugriebė 12 kamuolių. Jaysonas Tatumas pridėjo 31 tašką ir 10 kamuolių.

„Nemanau, kad tai geriausia, ką mes galime. Aš tikrai manau, kad mes dar galime augti. Tai – procesas“, – teigė rezultatyviausią sezoną mačą sužaidęs J.Brownas.

„Celtics“ laimėjo ketvirtą sykį iš eilės, o be ryškiausios žvaigždės Ziono Williamsono penktąjį mačą žaidusi „Pelicans“ iš pastarųjų 7 susitikimų pergales šventė tik dviejuose.

„Pelikanų“ neišgelbėjo ir 38 taškus pelnęs C.J.McCollumas. Naujojo Orleano ekipa jau pusantro mėnesio žaidžia be traumuoto kito lyderio Brandono Ingramo.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 41 (12 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 31 (10 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 20, Alas Horfordas 14, Grantas Williamsas 9 (1/6 trit.).

„Pelicans“: C.J. McCollumas 38 (6/12 trit.), Naji Marshallas 18 (7 atk. kam.), Trey Murphy 15 (6 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 13, Jose Alvarado 9, Jaxsonas Hayesas 8.