Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 10 10

J.Valančiūnas ir „Pelicans“ toliau demonstruoja solidžią formą

„New Orleans Pelicans“ su Jonu Valančiūnu tęsia sėkmingą atkarpą NBA priešsezoninėse rungtynėse. Šį kartą Willie Greeno auklėtiniai 111:97 (28:24, 22:20, 37:22, 24:31) svečiuose pranoko „San Antonio Spurs“ ekipą.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jonas Valančiūnas žaidė startiniame penkete ir per 23 minutes pelnė 14 taškų (2/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Tai buvo trečia „Pelicans“ pergalė pasirengimo etape iš eilės. „Spurs“ komandai repeticijose kol kas sekasi nekaip – pralaimėti visi trys mačai.

Zionas Williamsonas svečiams per 24 minutes įmetė 8 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Trey Murphy pataikė net 7 tritaškius iš 10 tritaškių ir mačą baigė su 27 taškais.

Naujojo Orleano komandai priešsezoninėse rungtynėse dar lieka du mačai – svečiuose su „Miami Heat“ ir namuose su „Atlanta Hawks“.

„Pelicans“: Trey Murphy 27 (8 atk. kam.), Naji Marshallas 15, Jonas Valančiūnas 14, Devonte Grahamas ir Willy Hernangomezas (11 atk. kam.) – po 11.

„Spurs“: Dougas McDermottas 14, Joshas Richardsonas 12, Gorgui Diengas 10 (9 atk. kam.).