2022 12 24

J.Valančiūnas ir „Pelicans“ vėl laimėjo be Z.Williamsono

NBA čempionate Naujojo Orleano „Pelicans“ su Jonu Valančiūnu išvykoje per pratęsimą palaužė Oklahomos „Thunder“ 128:125 (33:23, 31:23, 16:31, 32:35, 16:13).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / AP nuotr.
Temos: 2 Krepšinis Sportas

Nugalėtojams per šias rungtynes nepadėjo Zionas Williamsonas, Brandonas Ingramas ir Larry Nance‘as, tačiau komanda laimėjo antrą kartą iš eilės ir toliau lieka viena lyderių Vakarų konferencijoje. 20 pergalių ir 12 pralaimėjimų savo sąskaitoje turintys Naujojo Orleano krepšininkai užima trečiąją vietą.

Jonas Valančiūnas Oklahomoje buvo gana kuklus – pelnė 10 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Lietuvis per žaistas 27 minutes prametė du tritaškius, pataikė 4 iš 6 dvitaškių bei abi baudas, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Rezultatyviausi tarp nugalėtojų buvo Trey Murphy (23 taškai), Jaxsonas Hayesas (21), CJ McCollumas ir Naji Marshallas (po 17).

„Thunder“ ekipoje siautė net 44 taškus surinkęs Shai‘us Gilgeousas-Alexanderis, tačiau jo pastangų neužteko.