2022 02 09

J.Valančiūnas nebaigė rungtynių, bet „Pelicans“ pratęsė pergalių seriją

„New Orleans Pelicans“ (22-32) įsibėgėja. Jono Valančiūno vedama komanda namuose 110:97 (35:30, 29:23, 22:23, 24:21) pranoko „Houston Rockets“ (15-39) ir tai buvo jau ketvirtoji „pelikanų“ pergalė iš eilės.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Uteniškio pasirodymą šį kartą stipriai ribojo pražangos. JV ketvirtojo kėlinio viduryje nebaigė rungtynių dėl šešių pražangų ir per 23 minutes spėjo pelnyti 13 taškų (5/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 3/3 baudų), atkovoti 8 kamuolius, atlikti 3 rezultatyvius perdavimus, blokuoti metimą ir penkis kartus suklysti.

Mačą geriau pradėjo svečiai. Teksaso komanda pirmajame kėlinyje netgi buvo įgijusi dviženklę persvarą (17:6), bet „Pelicans“ labai greitai grįžo į kovą.

Prieš didžiąją pertrauką jau šeimininkai džiaugėsi dviženkliu pranašumu ir nors antroje mačo pusėje „Rockets“ buvo kiek atkutusi, pabaigoje vėl tiksliau žaidė Naujasis Orleanas.

„Pelicans“ į priekį vedė per 34 minutes 26 taškus pelnęs Brandonas Ingramas.

Priminsime, kad visai neseniai mainuose sudalyvavusi „Pelicans“ iškeitė Joshą Hartą ir Nickeilą Alexanderį-Walkerį bei iš „Portland Trail Blazers“ gavo CJ McCollumą, bet jis dar nerungtyniavo.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26, Jaxsonas Hayesas ir Naji Marshallas – po 14, Jonas Valančiūnas 13, Jose Alvarado 12, Herbertas Jonesas 10.

„Rockets“: Kevinas Porteris 27, Christianas Woodas 19, Jalenas Greenas 12, Alperenas Sengunas ir Garrisonas Mathewsas – po 11.