2023 12 12

J.Valančiūnas su „Pelicans“ paguldė lygos lyderius

Jonas Valančiūnas solidžiai darbavosi po abiem krepšiais, o jo atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (13-11) įsirašė dar vieną pergalę, namuose 121:107 (29:29, 30:23, 31:34, 31:21) pranokęs „Minnesota Timberwolves“ (17-5).

Nors žaidė prieš vieną geriausiai besiginančių NBA bokštų Rudy Gobert'ą, JV per 35 minutes pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 0/1 trit., 4/7 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 3 sykius suklydo.

Įdomu tai, kad prancūzas šį kartą per 25 minutes pelnė tik 8 taškus ir sugriebė 8 kamuolius.

Nugalėtojams Zionas Williamsonas pelnė 36 taškus.

Minesotos ekipos gretoje su 17 taškų išsiskyrė Mike'as Conley, Karlas-Anthony Townsas (12 atk. kam.) ir Nazas Reidas.

„Timberwolves“ yra NBA lyderiai ir patyrė pirmą pralaimėjimą po 6 pergalių iš eilės.

„Pelicans“ Vakaruose žengia dešimti.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 36, CJ McCollumas 23, Brandonas Ingramas 20, Jonas Valančiūnas 14 (13 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.), Trey Murphy 10.

„Timberwolves“: Mike'as Conley, Karlas-Anthony Townsas (12 atk. kam.) ir Nazas Reidas – po 17, Jadenas McDanielsas ir Shake'as Miltonas – po 12, Rudy Gobert'as 8.