Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 08

J.Valančiūnas žibėjo Dalase, bet raktą į pergalę turėjo L.Dončičius

Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias savo komandoje, tačiau „New Orleans Pelicans“ (24-16) išvykoje 117:127 (15:34, 31:29, 35:34, 36:30) nusileido Lukos Dončičiaus vedamai „Dallas Mavericks“ (23-17) ekipai.
Jonas Valančiūnas prieš Luką Dončičių
Jonas Valančiūnas prieš Luką Dončičių / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis per 30 žaidimo minučių pelnė 25 taškus (10/11 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

JV ketvirtose rungtynėse iš eilės atliko dvigubą dublį ir surengė rezultatyviausią pasirodymą per pastarąsias 10 rungtynių.

Trigubą dublį atlikęs L.Dončičius per 39 minutes surinko 34 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo 1 metimą, bet suklydo 7 kartus.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Jonas Valančiūnas prieš Luką Dončičių

Didžiąją dalį reikalų „Mavericks“ sutvarkė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 19 taškų skirtumu (34:15).

Christianas Woodas užkūrė šeimininkus pelnydamas 9 iš pirmųjų 13-ikos komandos taškų, o ketvirtis baigėsi 11-ikos L.Dončičiaus taškų serija.

„Pelicans“ per pirmąjį kėlinį prametė visus penkis tritaškius ir iš žaidimo pataikė vos 23 proc. metimų (6/26).

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Jonas Valančiūnas prieš Luką Dončičių

„Mavericks“: Luka Dončičius 34, Christianas Woodas 28, Timas Hardaway Jr. 18, Jadenas Hardy 15.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 25, Naji Marshallas 24, Herbertas Jonesas 16, Jose Alvarado 14.