Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2021 11 04

J.Valančiūno dublis neišgelbėjo: „Pelicans“ toliau murkdosi pralaimėjimų dumble

Jonas Valančiūnas pataikė du tolimus metimus, tačiau „New Orleans Pelicans“ (1-8) toliau stringa – šįkart išvykoje 99:112 (26:27, 26:29, 35:36, 12:20) nusileista „Sacramento Kings“ (4-4).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas per 29 minutes pelnė 14 taškų (3/10 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Nors komanda pralaimėjo, lietuviui būnant aikštėje „Pelicans“ pranoko varžovus 4 taškų skirtumu.

Harrisonas Barnesas nugalėtojams pelnė 23 taškus ir atkovojo 8 kamuolius, Tyrese'as Haliburtonas surinko 20, iš kurių septynis – pagrindinio „Kings“ spurto metu.

Devonte Grahamas ir Nickelas Alexanderis-Walkeris „Pelicans“ ekipai pelnė po 16 taškų.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Sakramento komanda pirmavo 92:91, tačiau tada šovė į priekį spurtu 14:0.

Tai buvo jau penktas iš eilės „Pelicans“ pralaimėjimas, iš viso Naujojo Orleano ekipa yra patyrusi aštuonias nesėkmes, o laimėjusi tik kartą.

Trečiajame kėlinyje iš aikštės išvarytas buvo „Kings“ centras Richaunas Holmesas, jį teko raminti net keliems personalo nariams – žaidėjas užsidirbo pražangą, o tuomet ir keletą techninių.

JV su „Pelicans“ kitas rungtynes žais penktadienį išvykoje prieš „Golden State Warriors“.

„Kings“: H.Barnesas 23, T.Haliburtonas 20, D.Foxas 19, R.Holmesas, A.Lenas ir D.Mitchellas po 12.

„Pelicans“: N.Alexanderis-Walkeris ir D.Grahamas po 16, J.Valančiūnas (14 atk. kam.) ir K.Lewisas po 14, G.Temple'as 12.